• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 14 February, 2010, 15:51:33
Quote from: 01xxx01 on 14 February, 2010, 14:57:48
drugog koji podrazumijeva osnje¾avanje staza na Jahorini.
TACNIJE RECENO SAMO JEDNE STAZE >> SKOCINE ( PRACA ) !!!!!
Dane mo¾da skontaju, da je zasnje¾avanje na JA potrebno i drugdje, ne samo na Praèi.

vip-jahorina

ja se udaram od srece nogom u g*****u ako jednu stazu osnjezimo, a kakve informacije imam, hocemo....  :bravo::(

Big_DANE

EEeeee BRERA...NIJE OVO SLOVENIJA :P 
MOGU SAMO DA ZAMISLIM STA BI JEDAN AUSTRIJANAC NAPRAVIO OD JAHORINE!!!!! CCcCCCc....
TAKODJE NOGOM U PRKNO SAMO DA OSNEZE OVU PRACU NESRETNU...JER TO JE BAREM 5km STAZA MANJE AKO NE RADI!!!
EVO RADI VEC DUZE VREME PRACA...I TO JE SUPER...ALI KONTAM DA KRAJ SLEDECE NEDELJE NECE IZDRZATI!!!  >:( >:(  3:( 3:(

brera


BOJAN-BG

evo malo info sa staza mnogo je bilo bolje nego juce opet poljice najbolje sredjene,sto se tice guzvi oko podneva je bilo najgore cekalo se 7-8 minuta i sestosedi nisu puno stajali mozda par puta za ceo dan,od 1 magla pa je bilo i manje guzve

brera


brera

Quote from: BOJAN-BG on 14 February, 2010, 16:32:48
evo malo info sa staza mnogo je bilo bolje nego juce opet poljice najbolje sredjene,sto se tice guzvi oko podneva je bilo najgore cekalo se 7-8 minuta i sestosedi nisu puno stajali mozda par puta za ceo dan,od 1 magla pa je bilo i manje guzve
I nije puno, kakva je gu¾va bila (kamera).

BOJAN-BG

dobro rade sestosedi ocu reci brzi su,sa ovolikim brojem skijasa koji su bili danas da nerade sestosedi cekali bi u redu i po 20-25 minuta

DarkoN

sestosjedi su odlicni, samo jos malo dok se skijasi nauce da svojim greskama ne zaustavljaju sestosjede. sto se tice brzine i udobnosti prezadovoljan sam. imam samo jednu malu zamjerku, ne na sestosjede nego na skijase koji kada sidju ne idu odmah da skijaju nego cekaju gore. tako da zna da bude nezgodno kada se sidje jer se cesto nema kuda proci. sve u svemu extra. i jos jedna stvar ovo je zadnji vikend koji je mene vidio na jahorini. od sad skijam samo radnim danom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

da li su danas radili dvosjedi?...ocigledno vikendom ni sestosjedi guzvu ne mogu razbiti kako vidim iz vase priice...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


skiDeki

To je bio problem i juce, radnici na izlaznim stanicama su stalno opominjali >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

umore se od sjedenja pa gore kad dodju odmaraju;)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


skiDeki

Ma ono dok podese opremu, dogovore se kuda ce skijati, a korpe samo stizu sa skijasima.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...