• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE


DarkoN

ma dobro nisu ljudi jos navikli, nadocice to u voznji.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
meni je gore kada se zalete na one kapije pa zaustave sestosjed. trebalo bi ih odmah po kratkom postupku box box box
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo ih slike od jucerasnjeg otvaranja uskoro ce i klip : BATANEO FILMIC OBAVEZNO POGLEDAJTE  :P

Ogorjelica 1:















Poljice:










BATANEO FILM POGLEDAJTE:



brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

Hare segadzijo, ima li ona slika sto si slikao iz korpe Bokija i mene na ogorjelici1?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 14 February, 2010, 20:48:52
Hare segadzijo, ima li ona slika sto si slikao iz korpe Bokija i mene na ogorjelici1?

to je u temi stanje na jahorini 8.dio  :bravo::( samo sto se sad radi pa ce biti za par minuta

skiDeki

Slika od juce odmah po pustanju sestoseda poljice (u vreme dok je boki otkopavao curu iz snega (:smijeh:)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ahahah nisi mu ni ti pomogao, joj boki boki si se namucio hahahha....mozda je i do jakne bilo pa nije stigao na sestosjed, mozda nedaju na sestosjed sa zutom jaknom  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

Quote from: harison on 15 February, 2010, 01:25:05
ahahah nisi mu ni ti pomogao, joj boki boki si se namucio hahahha....mozda je i do jakne bilo pa nije stigao na sestosjed, mozda nedaju na sestosjed sa zutom jaknom  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
hari lud si kao struja slike su vrhunske jel dolazis gore danas

DarkoN

sutra je svecano pustanje sestojeda u rad, ovo do sad je bila test faza. dolazi dodik i on ce da ih pusti u rad.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: DarkoN on 17 February, 2010, 09:46:59
sutra je svecano pustanje sestojeda u rad, ovo do sad je bila test faza. dolazi dodik i on ce da ih pusti u rad.
Nemojte pustiti Hareta blizu, moglo bi bit piz... i on u prvom planu, a ne 6 sjedi i Dodik.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 17 February, 2010, 13:58:28
Quote from: DarkoN on 17 February, 2010, 09:46:59
sutra je svecano pustanje sestojeda u rad, ovo do sad je bila test faza. dolazi dodik i on ce da ih pusti u rad.
Nemojte pustiti Hareta blizu, moglo bi bit piz... i on u prvom planu, a ne 6 sjedi i Dodik.

Pa ja sam visi od Dodika, odem tamo pritisnem dugme OFF i otkinem da pa nek se smrzava hehahaa eeehhh kak bi po njega odmah dosao helikopter  devil:(....moram moliti Dodika da mi plati racun za telefon  :o  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  .....brera, eto mene tamo pa ovaj tel. mogu iskljucit tak da ne platim racun  ideea:(