• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


HeAd

http://freemeteo.com/default.asp?pid=156&la=1&gid=3198937

hehe..snijeg u ponedeljak:)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dovas

nikakve pare nisu date jahorini, samo je izvrsena dokapitalizacija. s obzirom da smo od telekoma dobili preko milijardu km, i to prije cetiri godine, nista na jahorini nije uradjeno. posto znamo da je jahorina, definitivno, najveci turisticki biser u republici srpskoj, ona mora dobijati daleko vise para od vlade( laktasi, srbac i gradiska su dobili vise para za vocnjake nego citav istok rs). lako je biti general posle bitke. milos jovanovic je najvise uradio da se na jahorini sacuva ono sto se u tim trenucima moglo sacuvati, to i vip moze potvrditi, siguran sam. naravno da sada pozdravljam sve ono sto se radi na jahorini. pozz

Simiki

Quote from: dovas on 07 October, 2009, 10:56:30
nikakve pare nisu date jahorini, samo je izvrsena dokapitalizacija. s obzirom da smo od telekoma dobili preko milijardu km, i to prije cetiri godine, nista na jahorini nije uradjeno. posto znamo da je jahorina, definitivno, najveci turisticki biser u republici srpskoj, ona mora dobijati daleko vise para od vlade( laktasi, srbac i gradiska su dobili vise para za vocnjake nego citav istok rs). lako je biti general posle bitke. milos jovanovic je najvise uradio da se na jahorini sacuva ono sto se u tim trenucima moglo sacuvati, to i vip moze potvrditi, siguran sam. naravno da sada pozdravljam sve ono sto se radi na jahorini. pozz

Potpisujem!!!

Kakav Milo, hebe se njemu za JA. On gleda samo svoj d¾ep ;)

dasas

mislim da su prethodna dva komentara potpuno suvisna i da vise prilice nekom politickom forumu. kada su u pitanju trenutna pozitivna desavanja na JA, svakako nema potrebe ovakvim komentarima narusavati pozitivnu euforiju....

vip-jahorina

hmmm,
znate da sam protiv politike u forumu i u potunosti se slazem sa dasasom. ako zelite da raspravljamo o ekonomskoj politici vezanoj za jahorinu, ajmo otovori posebnu temu samo za to, naravno o samoj politici nema smisla ovdje raspravljati.

stanje na jahorini veoma pozitivno, kako dasi rece skoro euforicno sto nije godinama se osjetilo i samim tim nema potrebe to narusavati.
sve silne kritike i pohvale ovdje izrecene se citaju na skoro svim distancama vlasti (OC, opstina, policija, vlada), tako da je dovoljno da dajemo i dalje konsturkivne prijedloge i kritike. raspravljati o pojedincima ili strankama moze samo naskoditi samom procesu.

cinjenica je da se nesto desava na jahorini i to od kad je ova vlada na vlasti.

irvas

Ja bih samo dodao, u godini pred izbore  ;)

pinkpanter

Evo link ako nekog interesuje vrijeme u narednih 15 dana. Ne znam koliko je pouzdan. Pozdrav!
http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

dasas

Quote from: vip-jahorina on 07 October, 2009, 11:22:57
hmmm,
znate da sam protiv politike u forumu i u potunosti se slazem sa dasasom. ako zelite da raspravljamo o ekonomskoj politici vezanoj za jahorinu, ajmo otovori posebnu temu samo za to, naravno o samoj politici nema smisla ovdje raspravljati.

stanje na jahorini veoma pozitivno, kako dasi rece skoro euforicno sto nije godinama se osjetilo i samim tim nema potrebe to narusavati.
sve silne kritike i pohvale ovdje izrecene se citaju na skoro svim distancama vlasti (OC, opstina, policija, vlada), tako da je dovoljno da dajemo i dalje konsturkivne prijedloge i kritike. raspravljati o pojedincima ili strankama moze samo naskoditi samom procesu.

cinjenica je da se nesto desava na jahorini i to od kad je ova vlada na vlasti.

ma naravno, politicki forumi su u glavnom deprimirajuci i prepuni raznih komentara nekakvih neostvarenih intelektualaca koji su prije svega u sukobu sa samim sobom... Nema potebe takvim komentarima narusavati ovu pozitivnu atmosferu...

twid

razlikuje se dobro od ove vipove. ali je vipova slicnija ovoj na freemeteo.com

dovas

naravno da ne treba biti politike na ovom forumu. samo, ne moze se zazmiriti na konstatacije da ova vlada brine o jahorini.... pozz

Bojan NS

Ako æemo o politici da prièamo - to je rupa bez dna, tako da je bolje da se zadr¾imo da izgradnji Jahorine i da se nadamo lepoj zimi!

HeAd

Svaka vlada koja bude ulagala pare u izgradnju Jahorine ima moju podrsku...a mislim i vecine Vas :)

tema je sestosjed na Jahorini  :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat

ljudi, nemojte dozvoliti da neko ukrade koji deo sa platoa jer rezerve nema!  (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: mijat on 07 October, 2009, 19:02:34
ljudi, nemojte dozvoliti da neko ukrade koji deo sa platoa jer rezerve nema!  (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: