• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

harison

Svaka cast vezacima, samo nek dobro i cvrsto vezu  8)

skiDeki

E sad treba dovesti medije pa nek snimaju kako se radi, a ne da slusamo stare price police:( a mozda su vec tamo devil:( devil:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

amer


harison

Samo da mi je cuti kako zvuci ta gore atmosfera sa helikopterom :D    :'( :'( :'(

amer

Da se ja pitam, ja bih proterao ovuda...  (:smijeh:

dasas

za VIP,
sta ide poslije ovog dijela? Da li se najprije u cjelosti zavrsava Polijce ili slijedi isti posao na Ogorjelici?

harison

Mislim da je VIP otisao na Jahorinu da nam donese slike visoke kvalitete  hug:(

skiDeki

Samo nek slika i nek postavlja, ako nakupim dosta slika, pravim foto galeriju na temu "gradnja i postavljanje sestoseda na jahorini" ::)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

http://www.jahorina.org/files/webcam-text-poljica.php  koliko ovoga ima??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

amer


harison

Odlicno je vrijeme nas podrzava, nema bas jakog vjetra, temperatura tu i tamo, vidljivost dobra, a materijala ima za dva sestosjeda (ogorjelica i poljice) tako da se radovi nastavljaju i sutra  police:(

Milos_Banjaluka

Quote from: vip-jahorina on 20 October, 2009, 16:06:55
rakije  ;D
aaaaaaaaaaaaaa ponijecu i ja dole u januaru rakije za ovu sliku.....MEDOVACA.....mozel??? :-* cr:) ludzatobom:((
I <3 Jahorina

harison

AAA STO NEBI MOGLO , nikad nisam tu Medovacu pio nadam se da cu probati ove sezone u Vip-ovoj maloj kafanici  sleep:(

vip-jahorina

imao sam nekih obaveza....
nego, evo vam jos par svjezih informacija:
za svaki stup treba 15-20 minuta. Rade dvije ekipem na dva stupa. Stup se postavlja u 3 faze:
1. Faza
Prle nosi stup 1 ekipi 1
Prle nosi stup 1 ekipi 2
2. faza
Prle nosi konzolu 1 ekipi 1
Prle nosi konzolu 1 ekipi 2
3. faza
Prle noci koloturacu (valjda su to oni sa koluticima) 1 ekipi 1
Prle noci koloturacu 1 ekipi 2

Dok jednima nosi, drugi vec to zavsavaju. Do sada su postavljena 4 kompletirana stupa !!! Krenuli su odozgo sa vrha ka dole. Trenutno je zadnji stup upravo kod satora postavljen.
Sutra ujutro se nastavlja. Kamera poljice je spremna. da vidimo ujutro uzivo i postavljanje. Naravno ako zadovolje svi vec pounati faktori.

malo pravopisa: (stup je kru¾nog precnika, stub èetverougaon)


@Milos_Banjaluka
naravno, medovaca je dobrodosla !!! hare, dobra je meda skroz

Milos_Banjaluka

Quote from: harison on 20 October, 2009, 17:25:11
AAA STO NEBI MOGLO , nikad nisam tu Medovacu pio nadam se da cu probati ove sezone u Vip-ovoj maloj kafanici  sleep:(
Najljepsa rakija bar za mene.....Nzm kako se pravi,al se stavlja dosta velik postotak meda u nju.....Popijes je litru i sve dobro.....Kad prestanes piti i pokusas ustati....VIDIS DA NEMOZES USTATI cr:) ludzatobom:(( ;D puf:)
I <3 Jahorina