• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

ah, jos nesto. trbaju jos neki stub ili dva da postave, ali ocegleno ne mogu zbog vremena.

dasas

hvala na informacijama.
sada kad se snijeg otapa gotovo da se i ne vide postavljeni stubovi.

fux

A koja je brzina novih sestorosjeda.tj koliko  minuta voze do vrha .


zburkos

ovo je fenomenalno za nasu olimpijsku ljepoticu.......
Sve pohvale :D
Inace, Vipe moze li se ocekivat vas stand na prestojecem 24. EXPO-ZIM sajmu??
Pozdrav za sve forumase.....

fux

Ok ali ovo mi ne govori koliko ce minuta trebati do vrha.Ako je stari lift vozio 14 min de li ce novi to  prepolovit tj 7 min.Naravno mislim na poljice. :)

ski-mike

Sestosed ide dosta brzo pa ce i vreme izvlacenja do vrha biti duplo brze od dvoseda...... :) :) :) :) :) :)manje vreme na zici,VISE VREMENA NA SKIJAMA..........

HeAd

stob se reklo za ovu godinu dobar kondicioni trening treba napraviti prije stajanja na skije...nema odmora i spavanja na zicari...heheheh (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

nkteam

Koji se od dva 6toseda gradi?

Dali ovaj sa usporavanjem tj duplim vodjicama, ili onaj obicni, sporiji???

Mega Deki

Koliko mi se èini nema helihoptera, nema ni foruma. Rakija se izdelila, pa se mo¾da svi pospavali. O ljudi moji. Imamo li VIP-e kakve sve¾e informacije. Jel se radi, apava ili rakija. austin:(
Mega Deki

amer

Na kameri #3 se vidi da ima neke akcije na poljicama...jutarnja kafica i rakijica pa ce na posao  hug:(

nkteam

koliko sam nasao po netu, montiraju se 6-CLD liftovi, sto bi trebalo da su "deatachable", sto znaci bolja varijanta sa usporenjem prilikom ulaska/izlaska.

VIPe, je tacno ovo?

vip-jahorina

po svim konstrukcija sto sam ih na licu mjesta vidio, trebala bi biti modernija varijanta.

Big_DANE

Quote from: nkteam on 23 October, 2009, 11:01:43
koliko sam nasao po netu, montiraju se 6-CLD liftovi, sto bi trebalo da su "deatachable", sto znaci bolja varijanta sa usporenjem prilikom ulaska/izlaska.

VIPe, je tacno ovo?
Quote from: vip-jahorina on 23 October, 2009, 11:44:35
po svim konstrukcija sto sam ih na licu mjesta vidio, trebala bi biti modernija varijanta.

  ludzatobom:(( ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Pa nadamo se da je ta modernija ne bi valjalo da je ta druga...nije losa al kad se pravi nek se napravi kako treba!
Kako celnici il kako se zove predsednik OC Koroman bese... da zna INFO o kojem vrsti sestosjeda radi!??!??
POz

vip-jahorina

naravno da on zna, nego se ne sjetim ga pitat sve. ostali manje-vise znaju i podaci nisu pouzdani.
kad se cujem s njim drugi put, cu ga pitati to.

komesaju se nesto ovi na poljicama. dizalica, neke konstrukcije, radnici ...