• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

loop

allways stand sideways!

harison


loop

evo vec 3-4, mogle bi poljice do 25og proradit  afrocool:( bato nabia nervozu talijanima  (:smijeh:
allways stand sideways!

harison

Mozda ih castio pa onda fino zamolio da malo pozure  :P CICA S POLJICA  3:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

MarijaBB

Quote from: harison on 14 December, 2009, 13:12:05
Mozda ih castio pa onda fino zamolio da malo pozure  :P CICA S POLJICA  3:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Nemoj da zure, jer bi moglo da bude "polijece soko" sa tih sestosjeda ako on to isfusere.
Poznati smo po kratkom postupku u svemu.....

snjezana


HeAd

bata je super momak samo steta sto mu poljice nece proraditi :o :o :o :o (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

marko0806

dosta je sa radovim, sta su napravili,napravili su sad sljedi zabava i selimo se svi na forum vrijeme i zicare, i ajmo dozivat snjeg s:nij) s:nij) s:nij)
jer mi dolazimo 26. i nebi htio da nam netko smeta sa radovima... i ovako ionako ce bit guzve cr:) afrocool:( cr:) afrocool:( afrocool:( cr:) cr:) :P ::) ??? 8) >:(

harison

Samo lagano, izgleda da i ovdje na Jahorini se pojacava ili mi se cini!!!  ::)

bataneo NS

evo me.. bio u skoli pa dosao malo na forum da vidim sta se radi. Ova slika sto je loopjunkie objavio je mnoooogoo dobra ;)       pooooljiceeeee  ;)

vip-jahorina

Polako postajes dobra maskota foruma!  :bravo::(

sina

na poljicama "bataneo sestosjed"....

Big_DANE

Quote from: sina on 14 December, 2009, 15:04:11
na poljicama "bataneo sestosjed"....

STAZA : POLJICE - BANATEO SESTOSJED  :bravo::( :bravo::( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

nek se sestosjed zove banateo (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
pusti hare onu pjesmu dugo te dugo ocekujemmmm :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

snjezana