• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

loop

allways stand sideways!

MarijaBB

Vidim citaci karata su postavljenj. Malo mi daleko da bacim oko  8), jesu li na "guranje" ili su bezkontaktni  ;D

harison

Quote from: MarijaBB on 22 December, 2009, 12:50:22
Vidim citaci karata su postavljenj. Malo mi daleko da bacim oko  8), jesu li na "guranje" ili su bezkontaktni  ;D

Ovi su na glas, samo kazes MarijaBB otvori se rampa

HeAd

ova zadnja slija nije sa jahorine ali æe ovako da izgleda....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Nemoj da si brezobrazan.............. ;)
Fino pitam. Ti, sto si svakom loncu poklopac. 3:(

harison

Quote from: MarijaBB on 22 December, 2009, 14:51:55
Nemoj da si brezobrazan.............. ;)
Fino pitam. Ti, sto si svakom loncu poklopac. 3:(

hahahahahahha, ne ozb kazem ja kad dodjem i kazem harison otvore se svih 6 rampi :D hahaahah

MarijaBB

Quote from: harison on 22 December, 2009, 15:20:08
Quote from: MarijaBB on 22 December, 2009, 14:51:55
Nemoj da si brezobrazan.............. ;)
Fino pitam. Ti, sto si svakom loncu poklopac. 3:(

hahahahahahha, ne ozb kazem ja kad dodjem i kazem harison otvore se svih 6 rampi :D hahaahah


A kad pocinju da rade sestosjedi ideea:(

pasity

... u subotu ni 2sjedi nisu radili , samo Praca (za 19 eura)  -10 posto

pasity

... u subotu ni 2sjedi nisu radili , samo Praca (za 19 eura)  -10 posto

bogdanovicbl


vip-jahorina


vip-jahorina


vip-jahorina

I par novih informacija:
Danas se nije moglo doci do Kormana, u guzvi je oko primopredaje sestosjeda na Ogorijelici.
28.12. bi trebalo biti otvorenje, mozda malo kako to prilici nasim prostorima, svecano.

Inace, par novih infomacija: za narednu sezonu se priprema garaza, koja bi trebala biti direktno uz polaznu stanicu ili mozda malo vise. Ona ce biti povezana sa sestosjedom i broj korpi se moze u svako doba dana povecavati ili smanjivati.
Osim toga, razmak medju korpama se povecava i smanjuje po potrebi. Danas sam malo sjedio u korpama i moram reci da su veoma udobne, i bas mocno izgledaju. Nemaju grijace, mada su u leitnerovoj ponudi.
Kao sto smo vec najavljivali, za iducu godinu kad se sagradi garaza, bice postavljeni viziri ili ti haube (ko sto je loopjunkie ih iz austrije prikazao).
Ovo su mi sve rekli austrijanci koji direktno rade na osposobljavanju zica.

Poljica:
Radnici leitnera su "napustili" Jahorinu zbog predstojecih praznika, pa tek dolaze samo dvojica oko 28.12. Niko mi nije mogao reci konkretno kad se ocekuje pocetak rada Poljica. Bilo je tu od 10.1 pa do kraja prvog termina. Bolje da sacekamo kad se vrate pa cu ja direktno s austrijancima sjesti i popricati.
U pozadini polazne stanice sestosjeda je jos uvijek kafic "di sole" koji je smetao lokaciji, jer je polaz trebao da bude 10 metara iza. Kako slucaj hoce, danas mi je rekao jedan nas momak koji je obucen za vodjenje 6sjeda, da se di sole vec sad mora ukloniti. Ispravna odluka je r izgleda nakaradno. Ali kako jos to nisam iz usta zvanicnika cuo, sacekacemo sa tom objavom. U svakom slucaju, tu ce dogodine biti garaza za korpe. Bilo je lijelo danas kad su mi svi ti strucnajci obajsnjavali princim prelaska sa zice u garazu.

I dalje, danas je jedna firma iz Srbije "snimala" sajlu u strucnom zargonu, a u lajickom bi to rekli ispitala kvalitet zice jer to nalazu propisi. Sve je sa sajlom u redu i ona se moze polako poceti okretati.

brera


vip-jahorina

postavljene su na gotovo svim stubovima zastitne spuzve (ne znam da li sam stigao to objaviti, pa evo jos jednom, sa slikom)