• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

dr-gonzo

QuoteNemoj Darkon da se zezas...ljudi su postali osetljivi na rec '' sestosjed/i ''!!! Tongue
JEL TO STVARNO!?Huh??

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

Interesuje me jedna stvar da li su oni uopste postavili masine u koje se ubacuje karta na sestosjedu ogorjelica???
ako ni to nisu uradili...onda pisaj ovu sezonu....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


HeAd

hehehe...idemo svi ostavke! ostavke!!
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dovas

ovo je nevidjena pljacka od strane olimpijskog centra... povecali cijene ski pasa bez razloga, a pri tome ne rade sestosjedi... dobio sam informaciju da je na austrijskim skijalistima ista cijena... >:(...ovi otkad su dosli na celo oc samo povecavaju cijene... sramota...uprava napolje

brera


skiDeki

Ja se jos uvek nadam da cu se ove godine voziti na ogorjelici1, imam neki osecaj, a voleo bi da me ne vara :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ma mozemo mi pricati koliko hocemo i sta hocemo oni ce opet da rade po svom. iako mi placamo taj njihov luksuz nemamo pravo glasa, niti se oni obaziru na to sto mi pricamo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


skiDeki

Ne vredi se vise nervirati, kritikovali smo ih na forumu, tj. bombardovali, VIP je prenosio kritike, izlagao im nasa misljenja, a oni i dalje cute i ne rade nista! Ako su zajebali stvar nek nam kazu javno, bar ce biti iskreni, a istinu svi cenimo, pa kakva god da je!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 17 January, 2010, 13:29:26
Ne vredi se vise nervirati, kritikovali smo ih na forumu, tj. bombardovali, VIP je prenosio kritike, izlagao im nasa misljenja, a oni i dalje cute i ne rade nista! Ako su zajebali stvar nek nam kazu javno, bar ce biti iskreni, a istinu svi cenimo, pa kakva god da je!
potpisujem, cak cu im oprostiti sto sam kupio sezonski po ovim novim cijenama a skijam na manje staza nego prosle godine.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: Garfild_Dane on 17 January, 2010, 10:38:06
Quote from: darkon on 17 January, 2010, 10:36:46
informacija od jurtos: sestosjedi (ogorjelica i poljice) se svecano pustaju u rad 30.02.2010. devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Nemoj Darkon da se zezas...ljudi su postali osetljivi na rec '' sestosjed/i ''!!! :P
JEL TO STVARNO!??????
Quote from: brera on 17 January, 2010, 10:42:46
Quote from: darkon on 17 January, 2010, 10:36:46
informacija od jurtos: sestosjedi (ogorjelica i poljice) se svecano pustaju u rad 30.02.2010.  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedan dan prije, 29.2. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
a u dane al te DARKON navukao na tanak led sa datumima  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Ma ne verujem da je Dane poverovao, ali neko sigurno jeste >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 17 January, 2010, 13:46:14
Ma ne verujem da je Dane poverovao, ali neko sigurno jeste >:D
Ma DEKI moj ...toliko ocu da dodjem i da se provozam tim cudom da sam odlepio sa mozgom!!!  3:( 3:(

Quote from: skiDeki on 17 January, 2010, 13:29:26
Ako su zajebali stvar nek nam kazu javno, bar ce biti iskreni, a istinu svi cenimo, pa kakva god da je!
BAS TAKO DEKI, JEDNOM SAM TO I NAPISAO JA SAM!!!! NEK IZADJE I KAZE COVEK, JESAM SMRADOVI SMO, NISMO NAPRAVILI NESTO, ZAJEBO JE PERA, ZIKA IZ SLJIVIKA ITD...AL KAZETE JAVNOOOOOOOOOOOOOO!!!!
IZVINJENJE JAVNO!!!!! A NE KAO PI**E NEKE SECE U FOTELJCINAMA I MULE!!!!

BOJAN-BG

Quote from: Garfild_Dane on 17 January, 2010, 16:35:05
Quote from: skiDeki on 17 January, 2010, 13:46:14
Ma ne verujem da je Dane poverovao, ali neko sigurno jeste >:D
Ma DEKI moj ...toliko ocu da dodjem i da se provozam tim cudom da sam odlepio sa mozgom!!! 3:( 3:(

ekstra si to reko dane CUDOM ko da zidaju skadar na bojani