• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 22 January, 2010, 18:13:50
U to sam siguran, a ja dolazim 06. februara, zato se i nadam, mada i njima ide na ruku, jer februar ima dosta gostiju, pogotovo studenata!
VALJDA CES I 29.01. PA NA REPRIZU 06.02

skiDeki

Quote from: BOJAN-BG on 22 January, 2010, 18:26:04
Quote from: skiDeki on 22 January, 2010, 18:13:50
U to sam siguran, a ja dolazim 06. februara, zato se i nadam, mada i njima ide na ruku, jer februar ima dosta gostiju, pogotovo studenata!
VALJDA CES I 29.01. PA NA REPRIZU 06.02
06. februara kad dodjem se nadam sestosedima, a za 29. Januar ce biti dovoljni dvosedi i oni Janjci ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

KO ne RISKIRA taj i ne PROFITIRA..... RADIT CE SESTOSJEDI 100% ja imam neki predosjecaj da oni cekaju da zavrse Poljice pa zajedno da pustaju a dvosjede bi ugasili bar neko vrjeme  ideea:(

Juga90


loop

allways stand sideways!

BOJAN-BG

sestosedi su pravi pogodak kad ih puste urad mogu opusteno da skinu oba dvoseda sestosedi mogu sve da postignu


HeAd

sestosjedi ne rade radi toga sto nemaju upotrebnu dozvolu....struja nema veze s tim....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

enkidu

Sumanuto, zar ne?! Kada su planirali da je nabave?

DarkoN

Quote from: HeAd on 23 January, 2010, 18:29:35
sestosjedi ne rade radi toga sto nemaju upotrebnu dozvolu....struja nema veze s tim....
ma samo oni u oc-u znaju zasto sestosjedi ne rade. duze svi mi zelimo da oni prorade ali mi je to objasnjenje sa upotrebnom dozvolom jako smijesno. sestosjed ogorjelica je trebao da bude pusten u rad u decembru, ako nas ne lazu sad slagali su nas onda.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

pa mislim da nije ni OC-u u interesuju da ih svako pljuje...jednostavno pustili bi da invalidi su radili sve po zakonu...ali ocito su muljali...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

Evo nek se i ovdje nadje koja slikica  :P




nisu nesto al et

Big_DANE

Quote from: HeAd on 23 January, 2010, 18:37:01
pa mislim da nije ni OC-u u interesuju da ih svako pljuje...jednostavno pustili bi da invalidi su radili sve po zakonu...ali ocito su muljali...

Ma bas tako...nije im u interesu tako nesto da urade ( JEDINO AKO IH BAS BOLI KU**C)!!!!
ALI SVAKAKO BI TO TREBALO ISPITATI OD STRANE KO JE NADREDJENI OC-u ...
A VALJDA JE MINISTARSTVO TURIZMA IL TAKO NESTO!!!!  
U SVAKOM SLUACJU NISU NI MOGLI RADITI JER NIJE BILO SNEGA!!!
SAD KAD JE PAO....MOGLI BI DA SREDE TU JE***U UPOTREBNU DOZVOLU I DA GA PUSTE DO KRAJA SLEDECE NEDELJE!!!!

HeAd

jbg ovo nije provjerena informacija ali sam cuo da firma koja je radila zemljane radove nema certifikat za tu vrstu posla t.j. radi toga koce ovi sa upot.dozvolom...naime firma koja je radila izgledaaaa je bratski vezana sa OC-om :) bratski vezana preko eura oli ti maraka  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

snjezana