• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

ljudi uredili su stazu, da li to moze biti znak da je uskoro moguce pustanje sestosjeda?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


DarkoN

100% nece biti nista prije petka, ali da hoce vec jednom. cim cujem da je otvaranje eto mene gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

promenili su putanju ratraka da nebi pravili rov na ogorjelici 100 posto

skiDeki

Vip, zakucaj na vrata kod gosp. Koromana, pitaj ga sta cekaju vise (head)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...



inque

eh, da se i ja nakon godinu ukljucim, s obzirom da sam se danas vratila s planine rogata...  >:(
hajde VIP, ukljuci se...
zadnjih ne znam ni ja koliko mjeseci nam ispirate mozak pricama o sestosjedu... pa gotov je do sezone, pa svecano otvaranje, pa pade snijeg, jao ne, nece biti gotov do pocetka sezone itd itd... eh sad, ja ne mogu da vjerujem da eto zaboga niste bili upoznati s cinjenicom da necete moci dobiti potrebne dozvole (kazu da je to razlog sto ne radi) pa ste nas apsolutno ubili u pojam! 3:( znaci, sve sto je bilo na ogorjelici 1 i 2 sad je na 2 koja malo malo nesto joj fali, pa stane, pa ne moze, pa 'vako pa 'nako... i da, vasi radnici govore da sestosjed ove sezone proraditi NECE!
napucali ste cijene pasova, hajde, napucavali ste ih i kad niste nista radili (pardon, promijenili ste na korpama podloge na kojima se sjedi) i sad ste ih kao snizili 10% i ispali dobri samaricani??? to nam kao izlazite u susret?? tako sto cu ja za 31 KM moci da napravim 6 zica a fizicki ih mogu napraviti 20 jer dodje milion ljudi, a da ne govorim da jos nije puno koliko zna da bude, tj. koliko ce da bude haman za koji dan, u februaru???
i jos jedna stvar... ako pise da zice rade do 15 do 4, (a komotno mogu da rade do 4, dan je dovoljno dug) nije u redu da gospoda sa zice od 3 i 25 vicu "zadnja voznja"!
kao sto sam rekla prosle sezone, pa se cijenjeni VIP ljutio na mene i "realnu" ekipu, meni cete izvaditi zivce i potrositi goriva, a stranac kojeg jednom zaj**** nikad vise nece doci, narocito sad kad Srbiji ne trebaju vize!
Snowboarding makes me happy!

vip-jahorina

uh inque,
prvo drago mi sto si opet tu, nedostajala si nam  ::)

kad se obracas sa "trebali ste", "mogli ste" pomislim kao da smo mi to mogli, a vjerum mi da nismo mogli nista.
sve sto je bilo u nasoj moci smo radili, isli, svadjali se, trazili, pitali, zvali u vladu ...

prica o 6sjedima ima malo politicku akontaciju, a ti znas gdje se politka umjesa, neide nista bez problema. ogorijelica je gotova, ja sam se vozio i uvjerio u ispravnost. poljice treba ovih dana da se predaju u ruke OC-a.
ali, ovo dobro ali: nema upotreben dozvole! nije problem u upotrebnoj dozvoli nego u tome da je vlada mora izdati na svoju odgovornost. jer je doslo do nekih nepravilnosti prilikom davanja tj, nedavanja tendera na zemljane i betonske radove.

Sad koliko je ko kriv, stvarno ne mogu da ulazim u to. mi smo javnost ispostovali i prenosili sve informacije vezane za 6sjede iz prve ruke....
Nadam se da se ipak ne ljutis na nas, jer ipak mi cinimo nasu planinu ljepsom ....


MarijaBB

Poznajuci odnose s javnoscu, mislim da je bolje ljudima dati bilo kakav odgovor, nego nikakav.
Ljudi traze da znaju, jel ih interesuje. Vecna nas je svjesna da kao ni u drugim stvarima, ni kod nabavke sestosjeda nje sve bilo cisto kao suza.

Ta gluvoca ljudi iz OC nervira vise nego sto nerviraju guzve na zicama.
Ljudi, OC je firma, kao i svaka druga... Direktor OC je covjek na vlasti, kao i svaki drugi. Koliko on zna i moze, toliko se i sluzi svojim sposobnostima.
Koliko se ja sjecam, prosle godine bez sestosjeda, pass je kostao 35 KM. nisam 100% sigurna.
Toliko ga naplacuju i sada?

Kad puste sestosjede, bice skuplje.

Mislim da je sustina problema u nezadovoljstvu skijasa to sto sestosjedi nisu radili u smjeni u kojoj su oni bili na Jahorini.... Na to uticaj nema ni OC, ni Koroman.

A ustvari, staze su uzasne, kao i svake godine do sada, bilo sestosjeda ili ne. Mislim da je to veci problem.

HeAd

Quote from: MarijaBB on 24 January, 2010, 18:27:26
Poznajuci odnose s javnoscu, mislim da je bolje ljudima dati bilo kakav odgovor, nego nikakav.
Ljudi traze da znaju, jel ih interesuje. Vecna nas je svjesna da kao ni u drugim stvarima, ni kod nabavke sestosjeda nje sve bilo cisto kao suza.

Ta gluvoca ljudi iz OC nervira vise nego sto nerviraju guzve na zicama.
Ljudi, OC je firma, kao i svaka druga... Direktor OC je covjek na vlasti, kao i svaki drugi. Koliko on zna i moze, toliko se i sluzi svojim sposobnostima.
Koliko se ja sjecam, prosle godine bez sestosjeda, pass je kostao 35 KM. nisam 100% sigurna.
Toliko ga naplacuju i sada?

Kad puste sestosjede, bice skuplje.

Mislim da je sustina problema u nezadovoljstvu skijasa to sto sestosjedi nisu radili u smjeni u kojoj su oni bili na Jahorini.... Na to uticaj nema ni OC, ni Koroman.

A ustvari, staze su uzasne, kao i svake godine do sada, bilo sestosjeda ili ne. Mislim da je to veci problem.

a pa ne bi se slozio da OC i Koroman nema uticaja...i te kako je on imao uticaja kod biranja firme za izvodjenje zemljanih i betonskih radova...a trenutno radi toga ne rade sestosjedi....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Quote
a pa ne bi se slozio da OC i Koroman nema uticaja...i te kako je on imao uticaja kod biranja firme za izvodjenje zemljanih i betonskih radova...a trenutno radi toga ne rade sestosjedi....
Quote

On ima uticaj na OC, ali shvatite, oni jesu rekli da ce sestosjedi tad i tad da rade, pa ne rade. Ni prvi ni poslednji put...
Koliko sam ja skontala, karta nije skuplja od prosle godine? Znaci ako se vozis kao i prosle godine, placas kao i prosle godine.

Ima nesto trulo u drzavi, Danskoj....

Eto ja, uzimam sebe za primjer, dolazim kad prorade sestosjedi.... Nemam uplaceno pa nisam vezana za termin.
Sta da kazu oni ljudi sto su bili na JA kad nije bilo snijega...

A da, VIP je vrh, forumasi su zakon.
Kad Koroman skonta sta je javnost, sta je potencijalna trzisna nisa, sta je segmentacija potrosaca, mozda i nesto odusevi ove ljude.
Za sada su svi odusevljeni samo forumom.  ludzatobom:((

HeAd

Da samo sto je dosta ljudi planiralo dolazak na Jahorinu bas radi novih sestosjeda i manje guzve...a vidi sada sta se desava...opet guzva i opet 12 min smrzavanja....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4