• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: alpi on 28 January, 2010, 13:05:52
Quote from: BOJAN-BG on 28 January, 2010, 12:37:35
Quote from: enkidu on 28 January, 2010, 12:31:20
Quote from: BOJAN-BG on 28 January, 2010, 12:20:42
Quote from: mijat on 28 January, 2010, 11:33:56
nema se ovde ¹ta uporeðivati ¹to se staza i sme¹taja tièe veæ samo treba raèunati pa bih uradio kratak raèun: prevoz, skipas, apartmanski sme¹taj je cca. 300 ojra, hrana je minimum cca. 100 ojra, ili mo¾da gre¹im?

treba uzeti u obzir sledeæe: 16 sati puta i 6-dnevni skipas tj. za 7 dan se kupuje dnevni skipas 20-25 ojra, za decu nema nikakav popust veæ se apartman raèuna 4 odrasle osobe

kada se sve pomno¾i za 4-èlanu porodicu (2 odraslih i 2 dece) treba izdvojiti minimum 1500 ojra za 7 dana a ja sam na jahi za sve ovo platio 1100 ojra i skijao sam punih 8 dana.


SVE U SVEMU RAZLIKA 50 POSTO U CENI

Sve u svemu razlika 1000% u u¾itku
STO JES JES ALI STA CE OVI STO NEMAJU ZA UZITAK,OVI STO IMAJU MOGDU GDE HOCE

Taj uzitak je sad kostao preko jedne agencije,da je ne reklamiram 280 eura + 150 eura maximalno za trosak to ti dodje 420 eura za nesto sto nikad neces vidjeti i dobiti na nasim planinama. E sad,mozda kod nas mozes proci za hebenih 50 evra jeftinije,ali ako zelis vise vremena provesti u kafani nego na stazi . . . Francuska nije za tebe ;)
A STA RADITI OD CETRI POPODNE TAMO KAD SU CENE PAPRENE,NARAVNO KO VOLI I KAFANU I SKIJANJE TAJ IDE NA JAHORINU OSTATAK U EVROPU

DekiDeki

Quote from: Dane_BravO on 28 January, 2010, 13:18:16
PA DEKIDEKI OVA TEMA JE >>> 2 x sestosjed za sezonu 2009/2010 ...a ne da se postavljaju slike i reklamira francuska skijalista!!!!
O sestosjedima polemisite do ujutru!!!  I  JA SAM OGORCEN KAO I TI...STRASNO STA PRAVE OD JAHORINE >> SKI WIKEND JAHORINA!!!
Nadam se da se slazes sa mnom!!!
DA LI IMA NEKO NEKI NOVI INFO O SESTOSEDIMA!?!? VIP-e!?!


U potpunosti se slazem s tobom, ali ovo je jedna od najcitanijih tema, pa je bolje da ljudi vide. Mozda se nesto i promjeni...
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!


HeAd

mislim da su oba sestosjeda gotova sa testiranjem i predati su u ruke OC jahorina....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Big_DANE

Quote from: HeAd on 28 January, 2010, 13:33:18
mislim da su oba sestosjeda gotova sa testiranjem i predati su u ruke OC jahorina....

Da da ... GOTOV JE I SESTOSJED POLJICE ( BATANEO EXPRESS)...Iztestirali su ga valjda...mozda jos koji dan ..  :)
Moje misljenje PRED KRAJ SLEDECE NEDELJE CE DA PUSTE OBA!!!!

BOJAN-BG

Quote from: Dane_BravO on 28 January, 2010, 13:40:14
Quote from: HeAd on 28 January, 2010, 13:33:18
mislim da su oba sestosjeda gotova sa testiranjem i predati su u ruke OC jahorina....

Da da ... GOTOV JE I SESTOSJED POLJICE ( BATANEO EXPRESS)...Iztestirali su ga valjda...mozda jos koji dan ..  :)
Moje misljenje PRED KRAJ SLEDECE NEDELJE CE DA PUSTE OBA!!!!
MISLI SMO MI DA CE TO BITI I PRED NOVU GODINU ALI NISTA A VEC ULAZIMO U FEBRUAR A NAJAVA NI NA VIDIKU

HeAd

e jebiga pred kraj ove pred kraj one...pred jedan kraj ce ga sigurno pustiti....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 28 January, 2010, 13:43:42
e jebiga pred kraj ove pred kraj one...pred jedan kraj ce ga sigurno pustiti....
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

raca

Quote from: HeAd on 28 January, 2010, 13:43:42
e jebiga pred kraj ove pred kraj one...pred jedan kraj ce ga sigurno pustiti....

Nista vise nije sigurno... nene... Ne bi me cudio visedeceniski spor oko te firme koja je izljevala betonsku podlogu :)
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Big_DANE

Quote from: raca on 28 January, 2010, 13:49:24
Nista vise nije sigurno... nene... Ne bi me cudio visedeceniski spor oko te firme koja je izljevala betonsku podlogu :)

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Moze biti i to!!!!

Da mi je ZNAT da li oni citaju ovaj forum ili da li ih neko obavestava o komentarima i postovima!!?!?!?!?!

alpi

Quote from: Dane_BravO on 28 January, 2010, 13:54:19
Quote from: raca on 28 January, 2010, 13:49:24
Nista vise nije sigurno... nene... Ne bi me cudio visedeceniski spor oko te firme koja je izljevala betonsku podlogu :)

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Moze biti i to!!!!

Da mi je ZNAT da li oni citaju ovaj forum ili da li ih neko obavestava o komentarima i postovima!!?!?!?!?!


Pa nadam se da ce ih vip obavjestiti kao sto sam ga ljubazno zamolio  ::)

alpi


Quote
A STA RADITI OD CETRI POPODNE TAMO KAD SU CENE PAPRENE,NARAVNO KO VOLI I KAFANU I SKIJANJE TAJ IDE NA JAHORINU OSTATAK U EVROPU
Quote

Izmedju ostalog . . . kupati se na otvorenom bazenu dok snijeg pada,temperatura vode 29 stepeni za "prevelikih" 4 eura    :bravo::(

pitam se samo koliko bi ta atrakcija kod nas kostala  ????

alpi


raca

Ja sam se u Minhenu prije 10 dana kupao u istom takvom za 3 evra :), mislim da je vani bilo - 6, 7 i snijeg je padao. I ja sam se pitao isto, koliko bi kod nas to kostalo  8)
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.