• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

dozvola ce da bude kada se istopi snijeg i kada budu mogli da uzmu uzorke betona  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Kad je procurela vest da ce biti pusteni u pogon, taj dan su stalno nesto radili na sestosedu poljice, ali ga ipak nisu pustili >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ako nista bice sledece sezone  :P :P :P
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ja jos uvek gajim nadu da cu se ove sezone provozati, jer opet dolazim sledeci vikend ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ma bude li proradio ove sezone ja cu se voziti 1000%, samo sto mi ova kompletna situacija nije bas najjasnija. sve to oko upotrebnih dozvola mi je jako cudno, jer cisto sumnjam da je ovo u interesu vlade rs , opstine pale jos manje a za oc da ne govorim. znaci nikome ne odgovara ova situacija, ali sve i dalje stoji.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ma ni meni nista nije jasno, samo znam da su zavrseni sto posto i da zvrlje ugaseni >:( >:( >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

raca

Cuo sam informaciju da sa postojecom betonskom podlogom nece dobiti dozvolu, prema uzorcima betona isti nece izdrazti duze od 5 godina. Ako je tacno, glupost i bahatnost nekih ljudi mi nikad nece biti jasna. Obzirom da se niko ne oglasava sve je moguce.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

skydiver

Mislim da je problem sto te betonske podloge nisu radili gradjevinci
nego "UGRADJEVINCI"

Odlican skec
http://www.youtube.com/watch?v=AO0IJIaXfxo
:))))
Kakvi nadrealisti, surova realnost


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Fa_kE

E moja Jaha, ove godine nula bodova...
A najgore je da pratim ima pola godine svaki dan forum oko 6erosjeda ka ono na kraju K=)=)
Oj pauderu moj mili ðes mi nesto, ko' da se nismo vidili ima godina dvjesto

fux

eee sestoguzi a ja uze sezonsku zbog istih a sad mi ni na zelju ne mogu da idem s:nij)

DarkoN

nisi jedini. ali sta je tu je. meni licno najvise na zivce idu oni  police:(  i njihova bahatost, ovamo maltretiraju ljude a oni njihovi i dalje prolaze sa strane.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

fux

ma sve isto kao i proslih godina a jos se nadam da ce upalit sestoguze ove sezone cr:)

fux