• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjelasnica sezona 2011/2012 - stanje

Started by vip-jahorina, 21 September, 2011, 12:06:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Dobre vesti, bilo je i krajnje vreme da Bjelasnica krene napred, jer je zaista fantasticna planina :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

loop

allways stand sideways!

emir

http://www.sarajevo-x.com/bih/ljubitelji-planina-i-zimskih-radosti-uzivali-na-bjelasnici/120114042 Danas bilo odlicno, staze perfekcija  :bravo::(

skiDeki

Jel' ko skijao na Bjelasnici, koliko ima snega, staze, izvestaji ??? ???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ovejaras01


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo slike sam dobio od raje sto uziva bez mene  :'( :'( pa da nesto i ubacim kad vec deki trazi :D










PEACE za sve  :D






place mi se place do kicme mi nije jojjjj ovo pauziranje sezone sa ovoliko snijega me slomi



jooojjj ©UMICA




Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i na kraju sa tarzinom porukom koji je presao na bord sta ces kad nas je vecina dobro dosli ovdje ima snijega  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:



thief

Evo samo kratko, juce bio gore ludnica. Na vrhu 109cm snijega u Babinom dolu 100cm. Staze popeglane u donjem dijelu palo na stazu oko 20cm prsica, a u gornjim oko 30-40cm. Prekrasno za voziti. Eto toliko sad ododh opet gore  anan javim se.

emir

Danas bio na Bjelasnici staze odlicne samo na par prevoja ima leda , al kamena  nema :D Centralna staza  kao iz bajke  jer su stalno topovi radili :D I na moje ooooopste  zapazenje  staze  su cijeli dan od 09 do 16h  odlicne , nema vise kao hangova kao prije , to ne znam kako su postigli :D Tako da godisnja mi se vec isplatila ustedio sam bar 60 km na skijama sto bih radio dosad xD Tako da SVI NA BJELASNICU  :bravo::( I  osim oni 5 topova nabavljeno je jos topova ne znam, tacno koliko al vidim da su vec dva nova u funkciji :D

emirkoooo

ima jedan novi top,odnosno on je sa mojmila..... a gdje si taj drugi vidio? Jezero se opet puni  :bravo::( :bravo::( ZOI  :bravo::( :bravo::(

emir

Quote from: emirholokan889 on 18 January, 2012, 00:28:02
ima jedan novi top,odnosno on je sa mojmila..... a gdje si taj drugi vidio? Jezero se opet puni  :bravo::( :bravo::( ZOI  :bravo::( :bravo::(

Moja greska,  ucinio mi se onaj na glavnom prevoju da je drugaciji, u pravu si samo ima onaj jedan kod snowboard park..... al receno mi je  da su izgleda nabavili jos onakvih kao sto je taj ,al zbog dobre kolicine snijega  dovoljno je ovih 6 a te ostale bi trebali da postave na vrhu kod onog drugog jezera sljedece godine posto ce i to jezero puniti , da li ce ista biti od toga viddjet cemo :D al kako su krenuli ZOI SVAKA CAST  ole

Ja sam bas juce gledao i jezero skoro pa prazno,  bgt kako ga to pune ima li koja slika :D

emirkoooo

a pustaju vodu iz drenaza a nesto i iz vodovoda

Custom

popravila se bjela nema sta... al dje ce sa Jahorinom devil:(

anger