• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjelasnica sezona 2011/2012 - stanje

Started by vip-jahorina, 21 September, 2011, 12:06:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



dea


anger

Quote from: harison on 24 January, 2012, 20:26:07
sve je to lijepo nocno je zakon  ludzatobom:(( drugi put nam to docaraj slikama

Kao sto vec neko rece, previse je dobro bilo pa mi nije ni palo napamet  regge valjda cu se sjetiti sljedeci put...

emir

Zna li neko da li jos Centrotrans vozi radnim danima za Bjelasnicu ,jer je Gras prestao...

thief

Koliko sam danas vidio voze...

Inace danas vrhunski dan...cjelca ko u prici...a tek sutra posto pada vec 2 sata... s:nij)

BOJAN-BG


SethMori


thief

Juce samo X...
evo za danas...http://bhski.ba/aktuelnosti/stanja-na-stazama/bje-stanja/474-stanje-na-bjelasnici-igmanu-visina-snijega-bjelasnica-igman-rad-liftova-bjelasnica-igman.html

emirkoooo

skijal iko ovih dana na Bjelasnici ?  ;D ;D ;D

thief

Ja sad sa Bjele.
Divota, navozali se. Radili x,y,k1 i trosjed. Sve cjelca sto je bilo smo razbucali. Staze radjene, al ja nevozim po stazama  :-X nisu mi zanimljive. Pogotovo kada je ovaka cijelac. Skijasi kazu nije lose, malo mekan snijeg al dobro.

eto sutra opet pik  ponovo  :P

Sema

Sto je najvaznije put do Bjelasnice je dobar, parking ociscen i danas besplatan (godisnjica ZOI84). Rdilo sve osim sidra heliodrom, kotlovi, dvosjed stinji do. Ratraci radili citav dan pa mislim da ce sutra biti malo bolje staze nego danas. Ovim ne mislim da danas nisu bile dobre.

Sema


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 ludzatobom:(( joj ludnice nigdje nikog na stazi svi pobjegli u cijelac (:smijeh: (:smijeh:   :bravo::( :bravo::( :bravo::(

acixon

samo moraju pazit da se ne izgube u cjelcu,pogotovo ovi skijasi  devil:(