• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

NOVOGODI©NJI klub

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 21 December, 2010, 00:49:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nichifor

jao hareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, jao snow park, ijaooooooooo. postaviæu slike da ti rastu zazubice. jao bordera.  regge

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: zaharije on 27 December, 2010, 00:13:48
jao hareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, jao snow park, ijaooooooooo. postaviæu slike da ti rastu zazubice. jao bordera.  regge

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( nek si se sjetio i mene pa si uslikao  hug:( sad jos vise mrzim ove guzonje sto nista ne poduzimaju s tim  3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

DarkoN

dobro jutro. ja cu da popijem jednu rakijicu prije fakulteta.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

dobro jutro,ja cu vise rakijica mnogo sam nervozan kad vidim da nije nista napadalo

DarkoN

niko vise ne spominje topove. stvarno su kreteni.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Kaki ba topovi. Joj nas naivaca.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

minjon81

Quote from: DarkoN on 27 December, 2010, 08:30:15
niko vise ne spominje topove. stvarno su kreteni.

Pominju, pominju, na srpskoj televiziji, bila za vikend neka emisija pa sam jedino ukacila deo gde kazu da ce na Jahorini ove godine biti topova...

Dobro jutro!
Ajmo neku kaficu... Ja pravim!

minjon81


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hvala minjon dosao sam pravo na vrijeme.... a evo ja cu nasuti msd pa ko zeli malo da sapere grlo nek izvoli
(C) (C) (C) (C)

DarkoN

ja se prijavljujem dobrovoljno da saperem grlo sa tom tvojom rakijom hare.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

da da ovo je neka novo godisnja ukrasena sa masnicom  :bravo::( mada pravo iznenadjenje je u njoj :D tu je jos pa tak da dobro sperimo grlo
(C) (C) (C) (C) (C) (C)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

minjon81

Sta se radi narode?
Kod mene opet malo obeleo sneg...
Valjda ce sruciti nesto ozbiljnije da se malo proskija po ng...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma nista njonMI nasa uglavnom ocekujemo snijeg vise ne mozemo cekat dolazi mi se povratit novac od karte i otici negdje 7 dana ispucat ko covjek...al eto sve si govorim bit ce bolje bit ce bolje  3:( 3:( 3:(

MarijaBB

U Banjaluci pada od sinoc ali nema ga na tlu. I to pada pravo. Nije mecava ali pada :)