• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

NOVOGODI©NJI klub

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 21 December, 2010, 00:49:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

nisam, zaboravio sam tel kod kuce pa se nisam javio bokiju, a od ostalih koji su gore nemam br. tel. skontao sam da sam ga zaboravio tek kada sam stigao gore. mozda sam nekoga i vidio.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Steta, ali bitno je da je provod bio dobar regge
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 08 January, 2011, 12:59:21
Steta, ali bitno je da je provod bio dobar regge
bio sam sa drustvom gore i fantasticno smo se proveli. samo bilo je tuzno vidjeti jahorinu niz koju teku potoci i gotovo bez snijega.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Je...m ti ovu klimu, nije normalno zaista, kod mene oko 15 stepeni, ja isterao motor iz garaze i provozao se da me zelja mine i nije uopste hladno, moze se bez rukavica!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 08 January, 2011, 14:21:27
Je...m ti ovu klimu, nije normalno zaista, kod mene oko 15 stepeni, ja isterao motor iz garaze i provozao se da me zelja mine i nije uopste hladno, moze se bez rukavica!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


mijat


lola


skiDeki

Do sad bar nije, zato uvek u februaru idem na odmor, a vikend  kad ima snega, jer da odem sedam dana na Jahu i nema snega, ja bi poludeo!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

alllloloooo evo bio malo na akciji za veceras  nabacivali snijeg :bravo::( ¸donjeli smo snijega moze se od njega pokriti ogorjelica 1....sad tusiranje laganini pa opet ispred BBI-a vidio sam Bojana i Marka hodaju s dvije djevojcice...malo sam bio  (drunk) tako da BOKI izvini ako te nisam najbolje razumio morala se rakija piti za dobru akciju lopatanja sad ce i par slika s pripreme :D a i veceras ce bit ako budem ok poslije AFTER PARTY-a ...ak nista sutra ;)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

poceli razbacivati ali bez rakije nista  regge malo su face tvrljave al gura se (ni fotke nisu nesto al et bit ce drugi put)




heheeh izbacivanje snijega iz hladnjace   s:vje) s:vje)


skiDeki

Fino, nema sta (:smijeh:  znaci ipak si se predomislio :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

aa, pa bila sam ja tamo bas da vidim sta se desava, ali tad nije jos stigao snijeg!

skiDeki

Ma isla si ti da vidis Hareta 100% (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 08 January, 2011, 12:34:41
Quote from: snjezana on 08 January, 2011, 12:29:45
Kisela??? Voda???  :o
da kisela voda. sinoc sam zaglavio u sneznoj kraljici, muzika uzivo, bilo je extra.

dobro je sto si zvao da se vidimo

Nichifor