• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 - drugi dio

Started by vip-jahorina, 22 January, 2018, 12:40:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.




looka

Svako ko skija i ima to u krvi, doci ce na planinu da iskoristi (vjerovatno) poslednji vrhunski vikend u sezoni, na kraju marta.
Ovo je samo moj pokusaj logicnog razmisljanja... Vjerujem da se razumijemo!  ;))

Nisu pustili Pracu danas, samo ova Poljice i Og. 1. Pracu sam juce vozio do 15:30 i bila je u vise nego solidnom stanju. Malo je otpustila i bilo je hupsera ali citava planina je bila takva.
Staze danas solidne, malo je ljudi. Magla se mogla nozem sjeci, ako se ne varam dva puta je nakratko izvedrilo, maksimalno 3 zice po normalnim uslovima.


Korisnik

I ja mislim da je to to. Vremenske prilike ne obeæavaju aprilsko skijanje, mada bude snije¾ine u aprilu iznanada, skoro svake godine.

hallo

Eve pauza Rajska Vrata...cca 100 ljudi ukup o staze popeglane sneg perfektan. Olimpik i Zeljo nisu ni radjeni na Pracu nisam ni pokusavao..za sada sve ok

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Korisnik


hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!


mijat

stavite jednu sliku i u temi:

http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=828.240
prolazimo jedni pored drugih onako maskirani a ni ne znamo da se dru¾imo na forumu. mo¾da se sretnemo na stazi  :skijas: ili u kafani  (PIVA)

looka

Evo da se javim i danas, da ne bude da samo kritikujem i pisem kad imam sta negativno za reci.
Danasnji dan kao iz bajke. Staze vrhunski pripremljene, ne sjecam se kad sam vozio na ovako dobrim stazama. Do kraja su bile odlicne. Radile Poljice i Og. 1, tabana i Og. 2 do onog crnog dijela koji ide kad se izadje sa zicare. Realno, za ovaj broj ljudi i vise nego dovoljno. Na zicu se nije cekalo ni sekund.

hallo

Kakvo ce tek ovo danas ludilo biti...uhhh...-7 gori nebo staze su upeglali korpe na Ogoriijelici izbacene ...

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Korisnik


Burli

Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...