• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

make

nije mi namjera bila da zasolim. ja se takodje radujem svemu sto doprinosi razvoju turizma i sporta, skijanja posebno, i pratim vec duze vrijeme ovu temu, ali nekako smo uvijek u nekoj trci sa vremenom a moglo je biti i bez toga. u svakom slucaju sve najbolje zelim svim zaljubljenicima u skijanje i jahorinu i da nam se skijaliste ponovo pretvori u skijasku oazu.

vip-jahorina

dobri su nam planovi, tako da je veoma moguce da postanemo vrhunski ski centar  cr:)

sina

samo kad se sjetim  koliko je bilo jos ljetos izvjesno da od sestosjeda nece biti nista,kako se sve bilo zakomplikovalo, a sad  vec gledamo da je jedan u pogonu......ipak je ovo veliki uspijeh....
Velike pohvale Vip-u na  postavljanju kamera  i svakodnevnim izvjestajima...

Croazy



HeAd

sta ga hvalite toliko dajte èovjeku 100eura da se poèasti (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


vip-jahorina

hehe, nedaj boze da ja od hvale zivim  austin:(

thanks na pohvalama,
stalno ponavljam, mi ovaj forumu drzimo "pro bono" ali isto trazimo od vas izvjestaje sa lica mjesta.....

Zadranka

Hej ljudi moji, evo i u Zadru snijega!! ludzatobom:((
Pahulje su velicine Buhtle, pada prilicno brzo i napadao je vec oko 15ak cm. z:s)
Jedva cekam na stazu. Puno pozdrava iz Zadra

fux

Kakva je sutra situacija za karte nesto se spominjalo da ce biti besplatno s:nij)

md

Eno je prva korpa na Poljicama !!!   :bravo::(

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

Vlado28

Evo i druga korpa je stavljena!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

MarijaBB


HeAd

namicas skije na traku i ona lagano povuce te sa skijama i iza ide korpa na koju sjedas i zdrao zivio..isto tako kad ustajes samo obrnutim redom...e sad i meni ova sjedista malo izgledaju usko...al vidjecemo....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

:D Nista uzmi skije obuci se i otidji u neki trzni centar gdje ima ona vertikalna traka pa se malo nasteli ;)  (:smijeh: (:smijeh: moze snimak toga da i mi vidimo