• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

prebacen je na
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=866.0


vip-jahorina

ima tu je "novniksi kutak" i tamo bi trebali stavljati sve sto je vezano za jahorinu.

fux

ja sam kupio sezonsku zbog sestoguza i sad se osjecam kao budala a istu sam uzeo zato sto pratim forum nekih 6 mjeseci ovu temu  s:nij)

vip-jahorina

svima nam je tako, ali smo trebali sutiti pa bi bilo isto ili jos gore.

fux

svaka cest na insistiranju da se krivci za ovaj blam kazne i sam pokusavm da stupim sa nekim medijima u sarajevu da se i oni ukljuce u ovu blamazu jahorine. s:nij)i usput mislim da tema o topovima za pracu  i novim zicama s:nij) s:nij) nema vise smisla

fux


vip-jahorina

ima, kako nema, da pratimo sta se radi na nasoj jahorini. ili mozda da prepustimo vukovima da rade sta hoce  :bravo::(

fux


fux

ja se nadam da cu se ove sezone vozat sestoguzima makar i u aprilu s:nij)

otrov

mozda za 1.aprlil

ha ha ha       ha ha ha

nije bitno ni sto ne rade ni ko je kriv, steta je ucinjena (dugorocna i velika) sto ce se vidjeti sljedece sezone i samo mi je zao male raje koja ima nesto na jahorini i pokusava postenim radom da zaradi

zivio mile i komunisticka partija

ali evo i jedno pitanje : zasto onoliki razmak izmedju zadjeg stuba i izlazne stanice na poljicama?
nadam se da nije nestalo betona
ne izgleda bas sigurno
share it with friend or two

DarkoN

davore nece oni morati cekati sledecu sezonu, ova ce im biti pravi pokazatelj. u bistrici ima 60 gostiju a kapacitet je 400. prosle godine u januaru i februaru nije bilo slobodnog mjesta. slicna situacija je i u drugim hotelima.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 05 February, 2010, 18:46:01
davore nece oni morati cekati sledecu sezonu, ova ce im biti pravi pokazatelj. u bistrici ima 60 gostiju a kapacitet je 400. prosle godine u januaru i februaru nije bilo slobodnog mjesta. slicna situacija je i u drugim hotelim.
dobro si to se vec vidi ove sezone sve je polu prazno


Bojan NS