• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Konaèno prava ZIMA?

Started by jured, 16 January, 2007, 18:57:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jured

U prognozi (http://uk.weather.com/weather/local/BKXX0004?x=0&post=post&code=code&y=0) sam primjetio,da èe sad u sljedeèih 10 dana jih biti 8 sa padavinama.Oèekujem nekolike ni¾e temperature na planini.
Nadam se,da se sad KONAÈNO mo¾emo nadati beloj Jahorini od 26og na dalje.
©ta vi mislite?
Pozdrav iz Ljubljane.

vip-jahorina

mi imamo neke najave da bi oko 22- 24. (sto se manje vise poklapa sa 26.) masivne padavine trebale nastupiti.
cekamo sateltitske izvjestaje koji mugu samo u 1-3 dana unaprijed biti tacne. sve ostralo se moze vise puta promjeniti.

kuvana-noga

pogledao sam i pronasao sve snjimke,prognoze,vesti sto se tice nas i jahorine i mogu vam reci (ako ne lazu naravno),da ce biti belog.
ocekuje se od subote uvece planinska zima...

nEsHa

Ja opet nalazim na vise meteoroloskih stranica da se vec sada u sredu i cetvrtak ocekuju manje padavine ....  Nadam se da ce se obistiniti. I naravno da to bude sneg a ne kisa !!!

AzzazeL

Na ovm sajtu su prognozirali neke slabije padavine na jahorini u sledeæa tri dana. Otprilike novih 10cm.
http://www.snow-forecast.com/maps/italy_dynamical.shtml

PiKi


VIVIS


kuvana-noga

dolazi ekipa iz Beograda cim padne sneg.a to je nadamo se ponedeljak,utorak.
a onda zurkaaaa,........pozdrav za sve .....

VIVIS

Kuvana noga, onda se vidimo......... i ¾urkaaaaaaaa!!! ::) :P

kuvana-noga


vip-jahorina

prije dvije sedmice isto se jedna grupa od ca. 25 gostiju organizovala, pridruzili su im se Slovenci Hrvati i Srbijanci.
ajte i vi probajte nesto napravit. vecina vas je u naselju sator.

broj mobitela (ali preko personal mesage, ne u forumu javno), pa onda sms pa na licu mjesta i eto derneka 8)

VIVIS


kuvana-noga

kada se popnemo na jahorinu ,ostavicu poruku na sajtu kada i gde se nalazimo,i onda zurkaaaa.
okupimo jahorinske forumase:)
bez zajebancije vidimo se tada da sirimo bratstvo i jedinstvo,
pozdrav za sve...

PedjaBG


slavc