• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Prognoza za ovu ski sezonu

Started by Onill, 21 November, 2007, 16:39:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gagi

nadam se da èe se ponoviti 2005 godina kada ga je bilo u izobilju

vanja8

@ sb pride
Nadam se da ovo "OSTAVI KOD SEBE" nema politièkih konotacija, a koliko vidim nisam jedini koji se "boji" vremenske prognoze i iskreno ¾elim da svi koji dolaze na planinu imaju dovoljno snijega !



mrme

Stvarno mi niste jasni,brinete se za sneg a idete za novu godinu.Zar stvarno mislite da se sneg moze otopiti do nove godine?Ako ste ozbiljni a ne salite se onda sa vama nesto nije u redu.Bice snega,nema da brinete,staze su odlicne i ima da se skija do proleca.Pa i prosla godina kakva je bila,al se skijalo,a ni ne secam se da je sneg posteno padao.Cestitke VIP-u za web cam,nisam stigao da se javim,pa se vidimo 1. na stazama.Poz

gagi

danas æu proveriti kakav je sneg na Jahorini... ;D bord na noge i ....



vip-jahorina

ljudi, staze su vise nego dobre, snijega ima. web cam vam pokazuje situaciju kakva jest.
ima najava za snijeg, hladno je, treba samo malo da popusti temperatura i eto nam snijega.

@SB PRIDE
Konacno malo od nekoga i pozitivnog razmisljana :) samo tako naprijed. zar ljudi vide sve samo crno?

@vanja8
Pusti s tom pricom, to ovdje kod nas ne pali. SB PRIDE je nas stari forumas, koji je uvijek vise nego na nivou.
WEB CAM pokazuje bar ono sta ja vidim, dobre staze.

@dlonc
Veliki pozdrav CRIKVENICI, puno gostiju nam iz tog dijela dolazi, narocito moje pozdrav Gopsodji Jasni ©oic