• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 2. dio

Started by supra, 26 November, 2008, 18:09:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nerve

Ne znam jel do mene jer sam bio toliko nahajcan, ali meni ja danas bilo beton. Oprastam i zastoj zice. Konacno je krenulo!

ludzatobom:((
Haj, kolika je Jahorina planina...

mina

Quote from: Nerve on 14 December, 2008, 20:31:40
Ne znam jel do mene jer sam bio toliko nahajcan, ali meni ja danas bilo beton. Oprastam i zastoj zice. Konacno je krenulo!

ludzatobom:((
nas bilo predobro otvaranje sezone

i meni je  :bravo::( :bravo::(

goch

Ma da je meni samo malo doci do gore!
Blago onom koji nema ¹ta da ka¾e,a ipak æuti!

maja...


suma.ker

skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

gabrijelos

radi poljice dvosjed, vidi se na web cameri za ostalo neznam ali nevjerujem da su ista drugo palili mozda lift poljice

suma.ker

koje ti oko sokolovo imas kad vidis da rade poljice ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((.ja celo jutro gledam web cam i sem bandere nista drgo ne vidim
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

burkezg

Kada ostale zice krecu? Mislim ako je bilo snijega za Poljice i svi kazu kako je skijanje preko vikenda bilo super, zasto nije radila npr. Ogorijelica? Stavili danas na stranicu da ima 25 cm snijega....nekako mi to malo.....

gabrijelos

Quote from: suma.ker on 15 December, 2008, 12:39:06
koje ti oko sokolovo imas kad vidis da rade poljice ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((.ja celo jutro gledam web cam i sem bandere nista drgo ne vidim

Ako gledas gornju web cameru koja radi i ako gledas otprilike u smjeru onog dijela staze onaj prolaz mozes vidjeti korpe i samo kliknes na refresh i vidjet ce se da su korpe u drugacijem rasporedu nakon svakog refresha

zedhus

Nazalost,sve se to topi...a neki bi trebali znati da bez metra snijega i temperature ispod nule nema skijanja.Mozemo biti optimisti koliko hocemo,ali bez toga nista. :(

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

gabrijelos

Quote from: zedhus on 15 December, 2008, 13:37:42
Nazalost,sve se to topi...a neki bi trebali znati da bez metra snijega i temperature ispod nule nema skijanja.Mozemo biti optimisti koliko hocemo,ali bez toga nista. :(



Je to je istina, ali jos uvijek je bijelo nije smedje

Evo ja optimist i polako planiram doci za vikend samo nek jos ona kisa u utorak navecer na prognozi bude snijeg i za vikend minusi i bit ce zadovoljavajuce

skijao sam prije 2 godine na jahorini na 30 cm snijega i nisam pozalio, meni ce to biti otvaranje pa ce mi biti dobro

cveks

ljudi planiram mozda doci za vikend na skijanje na jahorinu sta mislite kako ce biti sta ce raditi od zica, koliko ima snega i tako dalje?

borderka

ma ja mislim da nikako nije u redu sto je zica juce stala, i jos uvijek sam pod tim dojmom. druga je stvar sto smo mi zeljni bordanja i to je sve ok al pustiti ljude vruce i oznojene pola sata na zici da se hlade nikako nije ok.
no dobro i onako idemo na sopstveni rizik i kad bordamo/skijamo ali i kad sjedamo na zicu...
al sto se tice staza fakat pohvala