• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pripreme za nadolazecu sezonu 2017/18

Started by Filipino, 05 September, 2017, 16:25:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

dix

Hajde bar izvestavajte da li radovi na jezeru napreduju i ima li sanse da proradi. Ja dolazim na 7 dana sa porodicom, ali je ubitacno tesko da se  iskombinuje moj godisnji sa mojim kolegama, supruga svoj godisnji sa svojim, raspust za decu koji je u Vojvodini u izuzetno glupom terminu....Pretprosle godine jedva nekako dosao na 3 dana, prosle godine me u..njalo da ubodem verovatno naj lepsu nedelju u sezoni, ali sam polazak odlagao 3 nedelje ....
Kad se gleda sedmodnevna ski karta nama i nije tako drastican skok (mada smo proslih godina super kombinovali poene pa je izlazilo znaèajno povoljnije), ali ta neizvesnost i nemogucnost da se skijanje kako tako isplanira me tera da razmisljam o Kopu (ostalo mi je malo daleko sa dvoje klinaca).
Znam puno porodica odavde koji o Jahorini ne zele ni da razmisljaju bas zbog ovoga, a racunica je jasna (Smestaj za 7 dana, Hrana, Ski karta za 2+2, malo li je....)

Moja puna podrska za bilo kakav dodatni popust za vas domaæe koji koristite sezonsku kartu jer se zbog vas i mi oseæamo kao kod kuæe.... Nama je manje vise svejedno, niko nas ne tera da idemo na jedno ili drugo mesto, sami biramo gde cemo, a vama je pod nosom pa sigurno tesko pada...

vip-jahorina

brvo dix  :bravo::( :bravo::(

Za sada je samo blato po cijeloj Jahorini. Nije to ni malo lose, jer znamo da rade i stvarno radi se punom parom. Koliko ce vremenske prilike dozvoliti, cemo vidjeti.
Ja sam svaki dan na Jahorini, od vrha do dna i gledam kako napreduju. Ali da imam nesto konkretno da objavim i prije svega novo - nemam jos nista.

vranex

Ovi su cekal 2 mjeseca i premisljali i napisali ovaj cjenovnik nogom doslovno, bez imalo sluha i pameti, a bogami i bez jezera i osnjezavanja i ikakvog STVARNOG napretka na planini.

Mogli su to i odmah da izbace a ne nerviraju raju. Sad idu korektivne mjere, jer na razne se licnosti ovi menaDJeri pozivaju. Da li oni stvarno imaju toliko pokrice ili idu malo i na ho-ruk?

Jedno je sigurno, a to je da su uspjeli malo da mi ogade i skijanje i uzitak, a to im necu oprostiti, pa makar pozlatili planinu sada.




HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

alternativni

Kakvi smo baksuzi, mogao bi nas zatrpati ovaj snijeg (sto je Darkon objavio prognozu).  (snow) (snow) (snow)
Nove padavine su rezultat novog managementa  ole ole ole


Aschen

Koncept cijena i zasto su ih podigli je nevjerovatan, zbog milion razloga. Na Jahi sam od rodjenja i svake godine skijam dobar broj dana, pa me i iz tog razloga ovo totalno zapanjilo. Ove cijene su potpuni sok za lokalce, za sve one koji su kupovali sezonski pas, za nasu raju koja je dolazila iz inostranstva u svoje vikendice i skijala nekoliko nedelja, za porodice, kao i mnoge druge.

Ne kontam koji je rezon da se ukine predprodaja sezonskog, pa jos onda da se cijena digne ovako visoko. Od tih karata je OC imao samo veliku dobit. Zasto je period jeftinog ski pasa pomjeren na 26.3, uz dizanje dnevne karte sa 22KM na 40KM. Prosle 2 godine ovaj period je 9.3.2016 i 13.3.2017. Pa na jahi u martu vec godinama nema 50 skijasa u toku dana, pa umjesto da reklamiraju mart (koji je pritom i najbolji mjesec), oni urade totalno kontra stvar. Ma ima bukvalno 50 losih primjera. Sto ukinuse tackice i broj sati ili ski pas za Pracu. Pa ima ciljna grupa ljudi koji takodje kupi fin broj ovih karti. Takodje, djeca koja nisu na listi da imaju mogucnost besplatnog skijanja, tesko da ce moci da sa svojom porodicom zajedno skijaju. Ako uzmemo za primjer 4-clanu porodicu sa 2 malo vece dijece, njih 6-dnevni ski pas za najjeftiniji period izadje 672KM, sto je skandalozno skupo (i to je period od 27.3).

Mnogi ljudi nece ove godine na jahu i to oni koji godinama unazad dolaze



mixajlo

Pozdrav svima!

    Da li neko moze da postavi par slika kakvo je trenutno stanje radova na Jahorini?
Posebno interesantno je jezero....


Nadam se da ce u neko skorije vreme biti i osvezeni satelitski snimci sa Google Maps-a... :)

Hvala


Atomba

Vidim da se tematika bas rasplamsala, da vam objasnim matematiku, skijanje vam je kao i grejanje na struju, ako se oces dobro ogrejati dobro ces i platiti ista je stvar i sa skijanjem. Kud i kamo evo vam merilo, porodicni 6-todnevni na Kopaoniku druga polovina februara 210 eura, dva odrasla i jedno dete sada u predprodaji. I sad mi svi opalimo ovako i onako a realno gde na skijanje mozes otici  porodicno i proci ispod 1000 eur, Jahorina, Kopaonik (ako se uplati u oktobru skromniji smestaj) i Bugarska.Sve u svemu uvek ima ko ce da dodje i skija i od lokalne raje a i od raje iz regiona. Zelim vam puno  (snow) (snow) (snow) :skijas: :skijas: :skijas: (PIVA) regge, ibda ne zavisite od topova vec da bude zatrpana prirodnim snegom.