• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 08 May, 2012, 09:50:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vranex

pola zicare na praci sam im ja sam platio, zato se vako i brinem, k'o da je moja :D

brera

Quote from: vranex on 25 October, 2012, 16:23:23
pola zicare na praci sam im ja sam platio, zato se vako i brinem, k'o da je moja :D
Novi 6guz Praæa èe se zvat: VRANEXTARZO ili TARZOVRANEX! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

drasko


vranex

Zadovoljicu se sa posvecenom korpom :D

A na nju cu instalirati konop i kuku za Tarzu, i mirna Bosna.

BL

Quote from: vip-jahorina on 25 October, 2012, 14:29:06
@BL
svake godine dolaze isti operatori. Cilj svega je nacugati se i nazderati  (PIVA) (happy)

S druge strane, ja sam dosta po terenu bivse nam drzave, i mogu ti reci da je Jahorina u SRB i HR skoro nikako zastupljena. Rijetko gdje ces vidjeti da se nudi Jahorina, a i ako vidis, onda je to pri samom kraju.

S druge strane, Jahorina je jedan pojam na ovim prostroima, a sa malo reklame mozemo popuniti smjestaje. Samim tim i investitorima smo interesatni. Ima sad tu jedan problem sa tim satro investitorima koje bi ja otjerao u njihovu rupu iz koje su izasli, pa bolje i da ih nema, dok se ne pojave pravi investitori, a naravno domaca garnitura se mora pod hitno promjeniti.


neko nesto radi. naravno, sve se moze odbaciti kao neodgovarajuce ali hajmo ponuditi konkretne i realne ideje kao alternativu. 


http://www.turizamrs.org/pocetna.php?menu_id=7&cid=7&page=10&novost=652


BL

Da li Vlada, opozicija, neko treci ... treba da vodi racuna o ukupnom utisku koji Jahorina pruza (pretezno) van sezone, kada se snijeg otopi i sve manje-vise izgleda razrovano i neuredno? Uostalom kao i Banja Luka i vecina (svi) nasih gradova i mjesta. Ali to nije utjeha za mjesto koje hoce i moze da zivi od turizma. Ja sam prije par godina poslao svoje poznanike iz Njemacke, Nijemce na Jahorinu pa su me poslije iznapadali gdje sam ih uputio. Za razliku od mene, oni za svoje pare nisu gledali kroz prste nikome, i skretali glavu od prizora i problema koji se mogu rijesiti i bez milionskih ulaganja i cekanja "pravih" investitora. 

vip-jahorina

Mi smo imali konkretne upite iz Njemacke da dovodimo organizovano goste i to sa agencijama koje su prije rata radile sa Jahorinom. Nismo htjeli preuzeti obavezu, jer Jahorina nije spremna za Njemacko trziste. Tu bi bili silni problemi i nakon par mjeseci bi Jahorina bila i po Njemackoim novinama ocrnjena. Da bi smo doveli te goste, mora skoro sve biti savrseno ili prilagodjeno tradicionalnom stilu. A to su s druge strane gosti koji dolaze tokom cijele godine, ne samo u sezoni, dobre su platise ali i traze puno.

HeAd

Quote from: BL on 26 October, 2012, 11:12:03
Da li Vlada, opozicija, neko treci ... treba da vodi racuna o ukupnom utisku koji Jahorina pruza (pretezno) van sezone, kada se snijeg otopi i sve manje-vise izgleda razrovano i neuredno? Uostalom kao i Banja Luka i vecina (svi) nasih gradova i mjesta. Ali to nije utjeha za mjesto koje hoce i moze da zivi od turizma. Ja sam prije par godina poslao svoje poznanike iz Njemacke, Nijemce na Jahorinu pa su me poslije iznapadali gdje sam ih uputio. Za razliku od mene, oni za svoje pare nisu gledali kroz prste nikome, i skretali glavu od prizora i problema koji se mogu rijesiti i bez milionskih ulaganja i cekanja "pravih" investitora. 


ovo je sve dobro, ne treba zaboraviti da i je Albanija iznad nas  regge
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Ipak je jahorina za one koji vole dobar provod

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4



acixon

Quote from: CrniZaharije on 28 October, 2012, 17:25:49
...


crni zaharije ne igraj se sa tudjim zivotima   :SS
ali sad ce  (snow) pa ce biti i ovakvih slika

lola

stvarno pada jaoo..lipo li ga je viditi :)