• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Znaci bilo je slicno (:smijeh: Ponese rakija kad je dobro drustvo! Kad sam 2005. u februaru isao za Sarajevo, produzimo kolega i ja na Jahorinu da pipijemo pice i da vidimo kako je. Udjemo naravno u Studio di sole, zasankiramo se, a pored nas se neki skijas ubio k'o  svaba, davi sve oko sebe pa se stvorio fin krug oko njega, a posle je atakovao konobaricu, bas mi je bio smesan,ja sam otisao on je jos ostao, samo da mi ga je bilo videti kako je onako pijan stao na skije (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 18:27:11
Znaci bilo je slicno (:smijeh: Ponese rakija kad je dobro drustvo! Kad sam 2005. u februaru isao za Sarajevo, produzimo kolega i ja na Jahorinu da pipijemo pice i da vidimo kako je. Udjemo naravno u Studio di sole, zasankiramo se, a pored nas se neki skijas ubio k'o  svaba, davi sve oko sebe pa se stvorio fin krug oko njega, a posle je atakovao konobaricu, bas mi je bio smesan,ja sam otisao on je jos ostao, samo da mi ga je bilo videti kako je onako pijan stao na skije (:smijeh:
(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:

DarkoN

dane ajde smijesaj nesto zedan sam. :)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Dane izgleda zdipio negde, ja bas nisam strucnjak, a da ti smesam neko pivo ili tako nesto?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 20:37:13
Dane izgleda zdipio negde, ja bas nisam strucnjak, a da ti smesam neko pivo ili tako nesto?
a u deki kod tebe ovi postovi ko na ringispilu nemoze brojcanik vise da postigne  ;)

skiDeki

A sta cu kad me 'oce ::) Sta trosis?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 20:42:50
A sta cu kad me 'oce ::) Sta trosis?
mislis od pica ili nesto drugo :-X

Big_DANE


BOJAN-BG

moze dane moze samo toci nek je veselo

Big_DANE


BOJAN-BG

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fatamorgana  :o

skiDeki

Quote from: BOJAN-BG on 19 January, 2010, 20:48:09
Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 20:42:50
A sta cu kad me 'oce ::) Sta trosis?
mislis od pica ili nesto drugo :-X
Ma od pica naravno, ali evo pojavio se dane sa ovim njegovim egzticnim buckurisima :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

da nam nema daneta nista od mojih koktela,ziveo barmen dane

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

hnahahha ovo je ODLICNO hahaah ajmo svi u glas  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: