• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harison

haha, kad ja zapomagam dolazi ih min.10  :DD :DD :DD :DD tu je neustrasivi DARKON huhh kad mu ime procitas najezis se a ne da te safata  box box box

snjezana

ma bit cemo blage s njim..tek se oporavio od pada...sutra mora na skijanje.. (:smijeh: (:smijeh:

snjezana


MarijaBB

Ne spominji skijanje. Objesicu se o tanku granu.......

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


MarijaBB

Znas koliko sam daleko od Jahorine, cca 4,5 sati.  ;((

MarijaBB


DarkoN

Quote from: MarijaBB on 20 January, 2010, 21:07:41
Znas koliko sam daleko od Jahorine, cca 4,5 sati.  ;((
ali docices nam brzo, onda ima da uzivas. misli pozitivno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

To mantra da mi bude do februara. Misli pozitivno Misli pozitivno Misli pozitivno Misli pozitivno Misli pozitivno

Mozda dodjem sledece sedmice, sad za vikend kicmam kod kuova, sele ljudi pa valja pomoci.

harison

ma donesi te knedle dok se nisu ohladile  :-[ ja volim vruce  :bravo::(

DarkoN

ma nije to tako daleko, brzo ce da prodje. samo zamisli nove pancerice, skijanje, kajsija u royalu... za to vrijedi cekati.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


MarijaBB


snjezana

ha ha..Mare, onda pakiraj kofer za subotu... ;D

Ali mi imamo jednog kojeg ni ovi iz VIP-a nisu uspjeli nauèiti  (:smijeh: (:smijeh: