• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kupres

Started by vip-jahorina, 14 December, 2009, 23:54:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

01xxx01


HeAd

evo slika sa kupresa danas...samo za kostu da se nagleda (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

01xxx01

Evo i od mene slike sa Kupresa danas - Head prepoznaj se ako sam i tebe negdje slucajno uslikala, he he he!
Kako dobro vrijeme i kako puno kamenja..... Mi se pokupili i otisli u 2, vise nije imalo smisla. Dali karte za DZ nekim Splicanima, ljudi se iznenadise pravo!
:P

[prilog je obrisao administrator]

harison

Slika br. 484 sta je ovo preko puta.... uu sto se moze napravit dobro skijaliste  ideea:(   haha eno ga HEAD muci se  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

jos par... bilo puno ljudi, sta da radim , ljudi na svakoj slici!
:-\

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

pojma nemam sta je prekoputa, danas sam bila PRVI PUT na Kupresu. u svakom slucaju je prelijep pejzaz! suludo mi izgleda ona ravnica, he he, pogotovo kad se uporedi s pogledom sa ovih nasih planina ovdje!
sad bas gledam, bila sam los fotograf - nista ruzno nisam uslikala, ni kamenje ni led?!?
nema veze, evo kako bi moglo biti kad su spremne staze!
8)

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

Zadnja!

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

vip-jahorina

kad dozvoli vrijeme, moram skoknuti do kupresa, ne izgleda lose, osim ove ravnice, niesta protiv (sorry lale i slavnci  >:D )
za razliku od jahorine sa pogledom prema dole

01xxx01

slazem se u potpunosti za Jahorinu!
nije uopste lose, stavise izgleda da bi moglo biti pravo dobro kad ima puno snijega! zar nisi ti bio nikad ranije?

qulazz

Quote from: 01xxx01 on 05 January, 2010, 00:05:17
Evo i od mene slike sa Kupresa danas - Head prepoznaj se ako sam i tebe negdje slucajno uslikala, he he he!
Kako dobro vrijeme i kako puno kamenja..... Mi se pokupili i otisli u 2, vise nije imalo smisla. Dali karte za DZ nekim Splicanima, ljudi se iznenadise pravo!
:P
na slici br. 484 preko puta na sredini slike i jeste drugo skijaliste, stozer  afrocool:(


01xxx01

jeste, Stozer staza bas izgleda strmo izbliza - zato nisam ni prepoznala sta je izdaleka, he he he!
3:(

a citala sam da je sad tamo dnevni pass 25 KM, s tim da ti vrate 5 kad im vratis kartu.

vip-jahorina


HeAd

meni je kupres ok za jednodnevnu avanturu...imaju snjezne topove i ne naplacuju parking (:smijeh:
jeste da je juce bilo kamenja u gornjem djelu...al moglo se izbjeci...sve u svemu zima prava bila, a rakija isla ko luda  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

qulazz

Ako je neko danas bio na kupresu bilo bi dobro da nam javi kakva je situacija na stazi, tj. sta ustvari znaci ovih 25 cm, da li je to skijivo i da li ima kamenja...
Inace topovi su radili ovih dana, ali sa slike se ne moze puno vidjeti. Pozdrav
web cam http://hercegovinalive.com/kupres/kupres_live.jpg