• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 08 May, 2012, 09:50:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



vranex

Hocete li obnavljati sezonske? Zna li se sta za iducu godinu oko cijena i sl?


vranex

Ma kontam i ja sta cu, ako bude ponuda kao prosle godine vagacu izmedju Jahorine i Bjelasnice..Samo za mene sto vecinom idem vikendom Jahorina je bojla zbog guzvi i sl, a i infrastrukture.
Skijalista u Evropi na kojima sam imao sezonski, iako vec niz godina ga ne obnavljam, imaju obicaj u avgustu poslati fino pisamce sa razglednicom u kojem me kao starog gosta pozdravljaju i pozivaju da obnovim sezonski do odredjenog datuma sa popustom i nude poklone i sl . Nije veliki trosak a podsjecaju te da ustedis koji evric na vrijeme i da iskoristis ponudu :D Mozda i OC bude inspirisan ovakvim pristupom!
Ako obnovim na Jahorini,i ovaj put prolazim bez Tarze, obecavam :D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: OC bi ti jos i naplatio postarinu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: tarzo gigant  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


mijat

koji royal  ideea:( neki nisu ni stigli do rayala  regge regge regge

brera

Quote from: mijat on 31 July, 2012, 15:15:48
koji royal  ideea:( neki nisu ni stigli do rayala  regge regge regge
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Stigli, stigli do Royala, al se ne sjeèaju. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:



Aschen

Trebalo bi da je grade (tako sam bar dobio info), ali zna se kako stvari idu kod nas, tako da se mozemo samo nadat

mijat

Quote from: Aschen on 06 August, 2012, 15:50:44
Trebalo bi da je grade (tako sam bar dobio info), ali zna se kako stvari idu kod nas, tako da se mozemo samo nadat

jako je to daleko od gradnje, pitanje je da li æe gara¾a biti gore (na vrhu) ili dole. gde æe biti jezero? vip je veæ pisao o tome, idealno bi bilo da i gara¾a i jezero budu na vrhu poljica ali ...

brera