• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjela¹nica - sezona 2017/18

Started by Spock, 22 December, 2017, 23:21:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


S Kojotovski

Jedna jucerasnja, valjda mi moja ljepsa polovina nece zamjeriti :-)

Sent from my D2303 using Tapatalk


baksuz

Najavljuju minuse od petka.. Da vidimo jesul onoliki topovi samo za ukras...  puf:)

vranex

zasad su bili samo za ukras. sinoc su kao nesta radili na djelovima staze, ali je opet priroda najzasluznija.
danas kolijevka TOP a ostatak planine jos nije osposobljen. kamenjar na prevojima na vrhu, to je bas sramota da se nije ocistilo, bas je za unistiti opremu, svi smo imali problema. realno bilo je i zatvoreno na tu stranu ali je smjesno da se staza zatvara jer je nekom bilo mrsko da ocisti kamenje ovog ljeta




maliq53

Palili su i ranije oko nove godine i prije barem ono sto sam vidio sa kamere a to je oko benetona i par onih iznad sto se vidi...Ali je tacno to da ne pale ni priblizno koliko bi trebalo jer da su prije nove godine uradili kao Majnex vjerovatno bi imali zavidne staze za ovih par dana jugovine. Koji je razlog za nepaljenje ko zna, mozda stede ili kontaju bice dovoljno padavina ili nece da trose vodu, ali moraju skontati da se to mnogostruko vrati kroz povecan dolazak skijasa...

alternativni

Bio danas gore, kad nema guzve sve je bolje  ;D




maliq53

Od topova onda da ne ocekujemo nista posebno...Palice ih vjerovatno nekad u nekad dole oko sestosjeda i to je to...Ali eto sutra se ocekuje fin snijeg a i za vikend ce biti zatrpavanje barem prema snowforecastu koji prognozira i do >50 cm snijega, pa eto moglo bi biti finog skijanja sljedecu sedmicu  ;D


maliq53


Evo prase topovi, nek svu noc puste taman da pokrpa kriticne dijelove, gore je valjda prirodni snijeg pokrpo...  ;D

Sarajevo 1984

Danas kao da je vikend.
Sunce i divan dan izmamili su veliki broj skijasa.
Sve divno do nekih 14:15 h kada je zastekao sestosjed.
Isprobavali su cetvorosjed za vrh i mozda su sta tu z............ Treba i on da proradi za koji dan.
Mozda je sestosjed zastekao i zbog vjetra koji je upravo tada poceo da siba na medjustanici.
Nisam htio cekati u guzvi na ski liftovima, jer sestosjed je vec stajao 10-ak minuta.
Samo sam skije ubacio u auto i pravac Igman. Tamo skijao do kraja radnog vremena.
Ljepota!  ;D :skijas: