• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 9.dio

Started by vip-jahorina, 19 February, 2010, 14:06:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Nastavak teme o stanju na Jahorini.
Trenutno nije nimalo bajno vrijeme. Puse jak vjetar, smjenjuje se kisa i susnjezica. Staze po izvjetsajima nasih forumasa u gornjem dijelu dobre, dok su u donjem dijelu popustile i teske za skijanje.

Od sutra su nam Najavljene padavine (snijezni alarm) i minusi, tako da se nadamo puno boljim uslovima za skijanje.

01xxx01

pa ne bi li se navuklo sta snijega bar za nedelju  :'(

lola

i ja se nadam da æe vas poslu¾iti vrijeme!!!!!!!!! ;D


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

meni treba snijeg u mart :P hehe dolazi mi TAST  :P nek pada sad kad nije padao u januar da ne bude od TASTA ja izrade....idemo svi na TARLAHANJE

Novi kolaci, tarlahanje vam je ukratko:
Penjes se na krov
Skidas gace
Tarlahas mudima koliko mozes jace i duze
Naucno dokazano privlaci snijeg  :bravo::(

Po meni najbolje se drze staze Zeljo i Olimpik: (samo mi se cini da ovo cuvaju za subotu i nedjelju ne pustaju liftove)

01xxx01

moze, nek cuvaju meni olimpik za nedelju, he h he!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

ljudi mogao bi nocas snijeg padati, u sarajevu pada kisa, zahladnilo je u odnosu na jutros. idemo svi tarlahati, naravno ko moze.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zidoo

aha, najavili su svjezih 9cm pa mozemo organizovati ultimate free ride :)

odad

dolazim gore sutra, nadam se da æe barem nedjelja biti ok.

vip-jahorina

Prava je mecava na Jahorini! Jak vjetar, kisa, u gornjim djeovima susnjezica.  :'(
Za sutra smo dobili snjezni alarm sa skoro pola metra snijega....   :bravo::(

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 19 February, 2010, 15:30:39
Prava je mecava na Jahorini! Jak vjetar, kisa, u gornjim djeovima susnjezica.  :'(
Za sutra smo dobili snjezni alarm sa skoro pola metra snijega....   :bravo::(
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 19 February, 2010, 15:32:18
Quote from: vip-jahorina on 19 February, 2010, 15:30:39
Prava je mecava na Jahorini! Jak vjetar, kisa, u gornjim djeovima susnjezica.  :'(
Za sutra smo dobili snjezni alarm sa skoro pola metra snijega....   :bravo::(
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

gravedigger

ae Boze pomozi, bice  s:nij)
eto me sutra!

skiDeki

Poceo je sneg u rajskoj... s:nij) s:nij) :bravo::( ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Goga Mostar

Podrav ekipa, eto nas sutra trideset iz Mostara, ovdje je grozno kisa pada po olujnom jugu, 10 stepeni temp, uzas, valjda ce biti gore snijega, citavu godinu sanjamo o ovome, ali ima vina i rakije pa to je dobra alternativa, aj tarlahajte dok mi ne dodjemo!!! puf:) puf:)