• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana USPUT

Started by skiDeki, 18 May, 2011, 19:58:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

 :o Da ti nije prerano?? (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


skiDeki

Dobro jutro, ko je poranio dobice duplu klasiku, NAVALITE ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


mijat

koji prevarant  ;D ;D ;D sad æe da se naspava i tek posle 3 æe da se javi  (:smijeh: mora da je radio noænu smenu  :bravo::(

mo¾e i meni klasika

brera

Quote from: mijat on 13 July, 2011, 05:56:22
koji prevarant  ;D ;D ;D sad æe da se naspava i tek posle 3 æe da se javi  (:smijeh: mora da je radio noænu smenu  :bravo::(

mo¾e i meni klasika
I za koji mjesec æe se pojaviti na FB slika Dekija sa kitarom, crvene oèi(zbog fotoaparata), prazna embala¾a od pive,... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

eee  varate se stari moji!!!

Ja sam poranio jutros da radim za hladovine i upravo sam zavrsio, sad mogu da kuliram ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dobro jutro. joj sto ne volem da poranim   devil:(   moze meni jedno ladno pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

e da si stavio sad bi castio tura pica isla na tvoj racun. ovako ja castim. ja cu pivo a ti predpostavljam spricer.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

ima li koga veceras u kafani? ja cu da popijem jedno pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Opet ja otvaram kafanu :o :o :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera