• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Povrat akontacije u sluèaju da nema snijega

Started by oscillator, 29 December, 2013, 08:57:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Quote from: sina on 03 January, 2014, 18:40:05
Nisam nista drugo ni ocekivao od ljudi sa  Jahorine..mozda sad nemaju snijega,ali obraz imaju uvijek.
(Y)  hug:(  :bravo::( :bravo::(


mirkan

Quote from: ritta on 31 December, 2013, 15:42:54
Evo jedan pozitivan primjer sa Jahorine.
Imala sam dogovoren termin od 04.01 s obzirom da snjega nema ni u najavi nazvala sam vlasnika apartmana i uz obostrano zadvoljstvo smo dog.kasniji termin.
Sve pohvale vlasniku, super pozitivna reklama i moje ce preporuke imati svakako. (A skijaska ekipa nije mala)
I naravno vjernoga gosta u iducim godinama.  ole

O kojima je apartmanima je rijec, posto bih mozda otisao u tvom terminu sto si otkazala na par dana,

JAHORINA13

Quote from: mirkan on 04 January, 2014, 14:35:21
Quote from: ritta on 31 December, 2013, 15:42:54
Evo jedan pozitivan primjer sa Jahorine.
Imala sam dogovoren termin od 04.01 s obzirom da snjega nema ni u najavi nazvala sam vlasnika apartmana i uz obostrano zadvoljstvo smo dog.kasniji termin.
Sve pohvale vlasniku, super pozitivna reklama i moje ce preporuke imati svakako. (A skijaska ekipa nije mala)
I naravno vjernoga gosta u iducim godinama.  ole

O kojima je apartmanima je rijec, posto bih mozda otisao u tvom terminu sto si otkazala na par dana,

mislim da je Rita pisala da je rezervisala u apartmanima Ajat.

ritta

Da, jesam.  :))
Ali nisam htjela ovdje reklamirati bez obzira na pozitivna iskustva pa sam poslala privatnu por.
Ali eto...ti si izreklamirao.
Apartmani Ajat.  :))

mirkan

Hvala na odgovoru. Vjerovatno cu videti moze li se na par dana uzeti poslije Bozica. Ritta, jeste to su ti apartmani. Nisam skotnao odmah o kojima je rijec