• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

hotel bistrica ???

Started by snoopy, 03 February, 2006, 16:44:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

stara


greeny

Koliko ja znam do Bistrice se moze na skijama doci, ili bar do one raskrsnice prema hotelu Nebojsi. A tada vam ostaje 20-30 metara ravnice. Ne znam sta je problem? Jesmo li skijali na istoj planini? ::)

Gogi

Da , slazem se sa Greeny. Uopce mi nije jasna ova prica o brdu, cak me zacudjuje. Sa staze se vrlo lako dodje do hotela. Pjesaciti u najgoru ruku ima do 30 m . Ako je nekome tih 30 m. puno, onda mu toplo preporucam da se ostavi skijanja.
Inace upravo sam pregledavao kataloge smjestaja na austrijskim i talijanskim skijalistima i nigdje nisam nasao ekskluzivu poput jahorine da se sa skijama izlazi i ulazi u objekt. Najblizi objekti stazi u Au i It su tristotinjak metara udaljeni a cesto i kilometrima.....

kikiri


marija


alfa


marija


alfa

Nisam imao zelju da raspravljam,negiram ili sta vec.....odgovor je trebao biti saljiv ali......naravno ko god nesto nudi i prodaje,to ulepsa a na nama je da ne nasednemo ili proverimo.....da forumi i sluze u te svrhe ali isto tako ne treba da se preuvelicava.....citam tvoje misljenje i zakljucim da je malo falilo da zajebes ove sto su picili na Igmanski mars,pa majku mu dosla si na planinu a ne neki salas u Vojvodini pa lagano setnja....i ja sam jedan koji kritikuje u svrhu da se nesto promeni ali ako mislis da ce rezultat tvoje kritike biti to da neko dodje,izvadi hotel sa sve temeljima i premesti ga sto metara na stazu onda...kao sto ti imas pravo na misljenje isto tako ima pravo i neko da misli da nisi u pravu ali ti odmah to nazivas graktanjem i galamom.... ;D
jedno misljenje ne cini prolece

marija


greeny

Ja ne znam o cemu pricate. Hotel Bistica je na samom skijalistu. Sve okolo je skijaliste a udaljenost 100 m od polaza ogorjelice - smjesno. Pa to je na samom skijalistu. Ali i ja prekidam na ovu temu. Ne da bi se izbjegla prepucavanja vec sto mislim da je besmisleno. Pa Jahorinu kritikuju zbog toga sto su svi objekti (i hoteli i privatni smjestaj) NA SAMOM SKIJALISTU. A to da li do nekog hotela pocetnici treba da pjesace 100 metara. Ma besmisleno...