• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Gde je dobra hrana na Jahorini ?

Started by Bojans, 03 February, 2010, 20:35:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

01xxx01

ooooooo, sto si zao!
doduse, mozda su se pokvarili  - nisam ni probala ove godine! zao mi da pauziram, pogotovo na Poljicama!
bila sma mnogo impresionirana prosle godine! a kad kazem zivi pijesam mislim na gustocu a ne na ukus, he he he  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

dobra je cokolada, pio sam je i ja, ne znam sta mi bi (vjerovatno se lijecio od prethodne noci) ali znam da je iz kesice. ali dobro, danas su manje vise gotove sve iz kesice


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Niste fer... Curi se svidela top cok!!! Legitimno je...

01xxx01

Quote from: minjon81 on 10 March, 2010, 17:11:55
Niste fer... Curi se svidela top cok!!! Legitimno je...
\

ma i njemu se svidjela, nego sad glumi nekog muskarcinu Homo Balcanicusa - ne znam lafo sta mi bi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

pasity

gde je aco koliba?
To jos ne znam?

DarkoN

kod rajskih vrata, na acinoj kolibi je kamera 1 pa ce ti sve biti jasno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bumbare

Mislim da je bolje promeniti naslov u "Gde nije dobra hrana na Jahorini?"

ludzatobom:((



DarkoN

Quote from: Bumbare on 11 March, 2010, 22:22:16
Mislim da je bolje promeniti naslov u "Gde nije dobra hrana na Jahorini?"

ludzatobom:((
100 % se slazem sa tobom, lakse je nabrojati mjesta sa losom hranom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


dasa

Sve sto je ovde iko pomenuo mogu da potvrdim, svaka cast na pripremi klope i ostalih specijalitetima. Kolac od borovnice u Kolibi je najbolji, a jedino sto niko nije pomenuo ovde jesu lignje na zaru u Etnu. Malo sam se zasitio bio cevapa i ostalog gurmanluka pa smo presli na ove stvari i nismo se pokajali sa sve kiselim kupusom. EXTRA!!!

pasity

aha .. acina koliba , tamo smo bili(vise ne idemo)
Smrznuto prase!!!

twid