• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Svjetsko prvenstvo u skijanju - Schladming 2013

Started by raca, 06 February, 2013, 13:40:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

raca

Je li neko prati? Komentari...

Juce kad sam vidio Lindzi  :SS ... ovaj (skijaski) zivot vise nema smisla. Bio sam u subotu u Tauplizu, to je neki 20 km od Schladming-a i bila je vidljivost -1.

http://www.smedia.rs/sport/vest/71501/nezgode-video-lindzi-von-skijanje-Horor-na-stazi-Lindzi-Von-tesko-pala-i-helikopterom-prebacena-u-bolnicu-VIDEO.html

Sreca pa je pobjedila Tina Maze..   :-*




Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

mijat

sama se povredila pri doskoku, nije mi jasno kako joj je desna noga tako "propala"  ideea:( naje¾im se i sada kada pogledam snimak

Radiohead

Quote from: mijat on 06 February, 2013, 15:04:14
sama se povredila pri doskoku, nije mi jasno kako joj je desna noga tako "propala"  ideea:( naje¾im se i sada kada pogledam snimak
Prava strahota, nekako sam i ja izgubio samopuzdanje sada :(, i meni je par puta ove godine iskocilo koljeno, sad cu jos vise da peglam po stazi

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Tina (Y) (Y) (Y), ove sezone No1, bez dodatnih rijeèi...suverena.... Lindsy, ¾ao mi je! hug:( Niti je bila staza niti uslovi, da se ide "na glavu"!

borisBP

Video sam isti dan, kao da je koleno od papira. Jezivo. :X

raca

Quote from: brera on 07 February, 2013, 07:01:57
Lindsy, ¾ao mi je! hug:( Niti je bila staza niti uslovi, da se ide "na glavu"!

Nisam ukapirao ovo Brera... Mislis da je pokusala da skrati doskok i da nije dobro procjenila?
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

brera


raca

Istina, koncentracija joj nije jaca strana ove godine, prevelika imaju ocekivanja od nje. Super zvjezda je ali ne moze tako lako psihicki da se nosi s tim. Koje je to prokletstvo, sve ti Bog dao, a ti padnes u depresiju... Vec je imala jedan pad koji je po nju prosao bez posledica, ali izgleda joj to nista nije govorilo.
Ako je istina da je pokidala sve ligamente, obzirom na njenje jauke, vjerovatno jeste... karijera joj se tu i zavrsila, a mozda je i vrijeme za nju.

Rispekt za Tinu Maze, u 30oj godini a u zivotnoj formi.  :-*
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

mijat

Quote from: raca on 07 February, 2013, 10:26:26
.. u 30oj godini a u zivotnoj formi.  :-*

pogledaj breru i mene, u 50-toj godini a u ¾ivotnoj formi  regge

raca

Svaka cast, ne sumnjam u opste, ali izvinite momci ipak mi je Tina Maze ljepsa. 8))
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

mijat


raca

Bio juce malo u Schladmingu da vidim kako izgleda organizacija uzivo, napravio par slika ono sto ne moze da se vidi na tv. Pobjedila juce Marion Rolland u zenskom spustu, slikao sam francuski tim kako proslavljaju. :)
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.