• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pred otvaranje sezone 2014-2015

Started by vip-jahorina, 03 December, 2014, 21:02:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Filipino


vranex

Oko pola 2 su upalili sve sto su mogli od topova i zirafa.snijega na Praci ima 10/15 cm i mislim da ako padne jos 15 a topovi rade ce da bude skijanja uskoro.
Danas je bas lijepo bilo za prosetati.
Nikako mi nije jasno zasto je tako tesko srediti onaj put pred Royalom, uvijek led tamo i auta kao na fliperu klizu, tesko je i pjeske proci.

Sarayka

Kakav je onaj tamo put asfaltni pravac Soèine?

A Praèu akpustite uskoro za ski bit æe u¾ivancija (snow) (snow) (snow)
                                                                                 ole


borisBP


Komsia

Sve ukazuje na to da se u Novu ulazi sa  (snow) (snow) (snow)
A vidim da su i ¾irafe u pogonu... (snow)
Odoh da peglam dasku pa na put uskoro  :))

jednostavan41

mrak ne vidi se na kamerama nista......imal kakvih padova i sta su sve upalili....minus je i to dobar
da znam - znao bi

daki007

ekipa, jel se isplati iæi za novu godinu gore ili èekati bolje vrijeme da napada?

zeyneel


brera


krank1509

Ako padne najavljenih 15-20 cm u petak i subotu, sta mislite hoce li u nedelju pustiti u rad neke staze? Treba da potvrdim dolazak za vikend pa mi je bitno vase misljenje,da li da dolazim ili da odgodim za iduci vikend?

Korisnik

Hoce, pustice ako padne, prosle godine se skijalo na 15 20 cm...bez ove podloge i topova.

bokirus

Nada zadnja umire,ovo je ne zapamæeno da na Jahorini temperatura bude u plusu èak i do deset stepeni u ovom periodu. Nadati se da æe biti snijega. Sjeæamo se svi kako je prije par godina bilo kritika na raèun oc radi nedostatka topova,a sada topovi tu (u jednom broju) a snijega ni na mapi.. a i temperature u debelom plusu... Biæe  (snow) (snow) (snow) (snow) i to vrlo skoro...do tada istorija i fotke planine u najboljem izdanju sa par metara snijega,èisto da nas malo oraspolo¾i....sretno (snow)

vip-jahorina

Na jahorini je prelijepo, samo sto je temp  u dobrom plusu. Od cetvrtka ili petka padavine i temp do -15.
Rekose miniz baze, ako se to obistini da bi mogli pripremiti stazu za vikend.

Evo slika






Praca fino izgleda:



skidub

Jel moguce da je 10C trenutno ili je greska na naslovnoj??