• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Slovenska GOSTIONA (kod brere)

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 10 February, 2010, 23:31:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ahhaah tu sam samo malo obaveza i to je to...

Nego MARKO sretan rodjendan i nadamo se da ces nekada otvoriti svoj profil na ovom forumu (boze zdravlja i prestignes tatu) i biti najmladji clan VIP RAJE  :bravo::( :bravo::(

Sve najbolje od srca ti zele clanovi WWW.JAHORINA.ORG foruma  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

ooo Stigao Hare spavalica! Hoces trgnuti sa nama pivo dok Brera jos nije dosao? (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

bojim se da je vec TU hahahaah vidi ga gore u cosku sto posmatra....ipak cu ja jedno nase alpsko......oooo brera nedostajes mi, ali moram priznati vise mi nedostaje tvoj asistent  hug:(




skiDeki

Vidi stvarno se pojavio! Da te nisam ponudio pivom ko zna kad bi se pojavio ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

hare sad si gotov ako si samo omirisao pivo. deki hare ce mlijeko a ja i ti cemo jos po jedno pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Mi udaramo po pivi, a za hareta stize mleko samo dok namuzem (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Upss Darkon, pa ova krava daje sam kes umesto mleka!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 19 February, 2010, 17:17:38
Upss Darkon, pa ova krava daje sam kes umesto mleka!
cisto sumnjam da ce hare zbog toga da se naljuti  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
nego ima li jos tih krava i meni bi trebala jedna. ove krave koje ja imam samo mi izbijaju kes iz dzepa  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahha sam se vi zezajte...izgleda i ja cu morat uzet onu dlakavu pusku od brere  3:(
ja ovdje muku mucim sa zeludcom nece da se navikne na ove pizdarije sto pijem....BRERA turdim se trudim valjda ce opet proradit

lola

Marku sve najbolje za roðendan i nek se lipo provede!!!!!!!!!! (happy) (happy) (happy) (happy)

skiDeki

Darkon nacicemo i za tebe jednu kravu kesaru!

Hare Brera i dalje mudro cuti.... :X
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

"Pametni popusta"  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ali ipak ja VODIM i ako nisam pametan  :P rezultati ce se pokazati u martu  :bravo::(