• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Slovenska GOSTIONA (kod brere)

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 10 February, 2010, 23:31:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

upravo mi kaze, jel to pijes  ::) ja reko jedno ali vrijedno  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ocemol udarit po ljutom....?

DarkoN

a sto nebi moglo? rakija ili nesto drugo?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

uhh ti bas na jako, ja sam mislio na COCA-COLU  ludzatobom:((  (:smijeh: (:smijeh: ZIVJELI


DarkoN

Quote from: harison on 11 February, 2010, 21:31:24
uhh ti bas na jako, ja sam mislio na COCA-COLU  ludzatobom:((  (:smijeh: (:smijeh: ZIVJELI


(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
nije ti coca-cola zdrava, ode jetra od nje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Bolje jetra nego mozak  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Sta ce slovenka ako mi se mozak pokvari ko ce odrzavati porodicu  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

morat cu nekako nagovoriti slovenku da se registruje na forum  hug:( jer vidim ja nesto nedosta a to je moja SLOVENKA  sleep:(

DarkoN

blago slovenki kad je tako volis. nego daj da mi popijemo jednu u to ime.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ne znam, neda mi da pijem popio sam jedno pivo a i ja hocu da prestanem s alkoholom ono OFF SKROZ vec mi se zgadilo....  ideea:(

Moze sok.... :D

Ozbiljno Harison od danas ne pije vise...samo jos na nase vjencanje cu se ludo napiti jer ce tu biti nase drustvo i naravno vi dragi forumashi  (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: harison on 11 February, 2010, 22:47:29
ne znam, neda mi da pijem popio sam jedno pivo a i ja hocu da prestanem s alkoholom ono OFF SKROZ vec mi se zgadilo....  ideea:(
idi ti odspavaj malo, vidim ja da tebi nije dobro.   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
cuj da prestane piti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


lola

dobra veèer,braco ko tebe ljuti???????????????? 3:(
ajde jednu i meni colu al pojaèaj s neèim pa da odem u krpe!!! sleep:(

HeAd

evo kako su utegnute staze u banja luci  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE


mijat

dobro jutro, jel mo¾e jedna bela ali bez kole.

nisam ni znao brera da je kod tebe u gostioni tako popularna kola  austin:(