• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Slovenska GOSTIONA (kod brere)

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 10 February, 2010, 23:31:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MarijaBB


DarkoN

dobro jutro, ja cu da popijem jednu s nogu. moram da odlucim da li da idem ili ne.
ma nista marija oprosti mu sinoc je bio malo van sebe. nije lako odluciti da ne pijes vise a ni manje. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

vec sam mislila da je u svesnom stanju pisao. Dobro  je..... ::



DarkoN

Quote from: MarijaBB on 12 February, 2010, 10:10:40
vec sam mislila da je u svesnom stanju pisao. Dobro  je..... ::



(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
kao da gledam kad bi dosla na jahorinu bilo bi prvo grudvom u glavu pa sakom u oko.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: DarkoN on 12 February, 2010, 10:15:08
Quote from: MarijaBB on 12 February, 2010, 10:10:40
vec sam mislila da je u svesnom stanju pisao. Dobro  je..... ::



(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
kao da gledam kad bi dosla na jahorinu bilo bi prvo grudvom u glavu pa sakom u oko.


Ja sam njemu rekla da bi bilo dobro da otvori cetvoro ociju, i naculi cetvoro usiju  dance2, ko karate kid.

Big_DANE


DarkoN

e hare ce ti ovo zamjeriti, vidis kako se ljuti na mariju.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
hocemo li mi popiti nesto ili cemo sjediti onako?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Da mi popijemo i gricnemo nesto dok nam se Hare ne otrezni!!!!!!



A I KOJE PIVCE ZA ZIVCE..ILI RAKIJU!?!?


Big_DANE

Quote from: DarkoN on 12 February, 2010, 11:47:34
e hare ce ti ovo zamjeriti, vidis kako se ljuti na mariju.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
hocemo li mi popiti nesto ili cemo sjediti onako?

Ma jok bre nisam ni mislio na Hareta :P ...citao novine kad iskoci slika...bas simpaticna! :)
ZIVELI!!!!!!!!

DarkoN

uuuuuuuuu pa ti si bas svega spremio. jesi li to polozio one ispite ili je ovo zbog sestosjeda? bilo kako bilo ja cu da cugnem duplu rakiju. zivio.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 12 February, 2010, 11:53:35
uuuuuuuuu pa ti si bas svega spremio. jesi li to polozio one ispite ili je ovo zbog sestosjeda? bilo kako bilo ja cu da cugnem duplu rakiju. zivio.

Ma ne znam jos...polozio sam pismeni deo...imam usmeni u nedelju, a juce sam jedan izlazio..valda cu ga polozit!!!  3:(
NARAVNO DA JE ZBOG SESTOSEDA!!!! PUSTICE OBA SUTRA!!!!!!!!!!!!

DarkoN

e sve stoji spremno, karta je u dzepu, samo ako ne bude mecava sutra sam prvi u redu da se vozim. naravno na ogorjelici, poljice ostavljam bataneu. (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 12 February, 2010, 11:44:04




To dane.
Giv mi fajv.  ::)

Tvrd je orah, vocka cudnovata
zube slomi, al' ga ne polomi.