• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010-2011 - pocetak sezone

Started by vip-jahorina, 26 November, 2010, 17:17:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Stale



sambi

vauuuuu super slike, samo nek pada i u 2 mjesecu i niko sretniji od mene :bravo::(

minjon81


irvas


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


elvirj


01xxx01

aaaaaaaaaaaa, bem ti!!! mrdnem jedan vikend iz sarajeva kad ono CUDA, CUDA! ali znala sam da ce tako biti, sinoc nas je na Sokocu uhvatila mecava, jedva pobjegli!

slike su vam super, dabogda se skijalo i sljedeci vikend!

s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

HeAd

ReKoH JA da ce danas biti extra dan...sh da imam zdrave noge  ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Sanja sta da ti kazem anan

Igore, Hare, odlicne slike, pa danas dan kao iz bajke...nek nam sezona krene :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: HeAd on 27 November, 2010, 17:52:41
ReKoH JA da ce danas biti extra dan...sh da imam zdrave noge  ideea:(

ajde prognoziraj mi ovaj listic...da ne moram cekati utakmice  :bravo::( :bravo::(

Dortmund-M'gladbach  1
Sampdoria-Milan          2X
Juventus - Fiorentina  X
Sevila - Getafe         1X
At.Madrid - Espanjol 1x
Zaragoza - Villarreal  2
Marseille-Montpelier  1
Valencienes - Arles  1
Rijeka - Dinamo       2
Sporting - Porto     2
Olimpia - Tacuary   1X

01xxx01

aaaaaaaaaaaa, koliko nas je online!!!!!!  cool!!!    :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

evo sta se desi kada dodje do prvog dana skijanja. posjeta na forumu odmah skoci.
Korisnika online    31 gostiju, 28 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
DarkoN, zico78, sina, 01xxx01, seiko, minjon81, Stale, skiDeki, Fiona, nesastanic, vip-jahorina, niko, MiKuLa, pasity, savic071, splitcho, elvirj, sshairo, neilpryde, zeljko.mili, HeAd, znlpro, harison, Civil, Nohope, igorsokolov, Board, hjuz
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Darko, predlazem da nas dvoje krenemo da se bavimo sinhronizovanim plivanjem, he he he he! Tj dobar nam tajming, 10 sekundi gore-dolje, ha ha ha ha!

skiDeki

Sanja, predlog ti je odlican, samo prvo moras nauciti Darka da pliva (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...