• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

OBJAVLJENE Cijene SKI pasa

Started by Lejla, 28 November, 2008, 13:59:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 02 November, 2009, 22:24:54
sve se nadam da mi nisu dobro rekli  ??? mozda nisam dobro cuo  ???
stvarno je neprijatna vijest, ali da sacekamo da bude zvanicno  3:(
VIP-e, mozda stvarno nisi dobro cuo, ipak se slavilo ovih dana, pa posle slavlja znas ono moze da se javi zujanje u usima :P
Salim se naravno! Mozda treba da sacekamo da zvanicno objave, pa ako poskupe da opletemo kritikama ne bi li se predomislili, ili da mi odmah opletemo pa da im ne padne na pamet da razmisljaju o nekom tamo bezveznom, glupom (itd.) poskupljenju 3:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

twid

nesto ne vjerujem da cemo promijeniti njihovu odluku. ali im bar mozemo reci!!!!!!!
krajnji bezobrazluk, ali ajde, to njima nista ne znaci. jesu li gospoda, pa i vi direktore svjesni da ce srbiji vjerovatno pasti vizni rezim,
da je recesija, da ljudi gube posao, da ce ionako veliki broj gostiju ostati kuci, tek tako jer je sigurnije?

ocigledno vam nije jasno. drugog objasnjenja nemam.

zzdado

Pocnimo sa apelima dok nije kasno....VIP orgnizuj nam neku anketu protiv poskupljenja ski passa i parkinga tj cjelodnevnog boravka na Jahi.Neka rukovovodsto cuje glas naroda

vip-jahorina

Anketa o eventualno najavljenom poskupljenju: http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=689

ljudi, ovo je forum, slobodno sami startujte ankete i teme kad mislite da treba

zburkos

E pa ovo nije lose, al' nije fer da ljudi koji imaju mjesto boravka u Istocnom Sarajevu placaju svaki put ulaz. Mislim da bi menadzment trebo donjet odluku da osobe koje imaju mjesto prebivalista u I. Sarajevu imaju odredjene beneficije oko placanja ulaza........

zzdado

Kakve ba veze imaju ljudi sa mjestom boravka iz I. Sarajeva sa Jahorinom.Nije ti to cacevina nego OC za koji svi treba da platimo neku realnu cijenu kako parkinga tako i ostalih usluga.Borimo se da te cijene budu sto prihvatljivije a ne da neko ,odnekud ima neke privilegije!!!!Bas ti je bez veze prijatelju taj tvoj post....razmisli

Big_DANE

Quote from: zzdado on 02 November, 2009, 23:31:40
Kakve ba veze imaju ljudi sa mjestom boravka iz I. Sarajeva sa Jahorinom.Nije ti to cacevina nego OC za koji svi treba da platimo neku realnu cijenu kako parkinga tako i ostalih usluga.Borimo se da te cijene budu sto prihvatljivije a ne da neko ,odnekud ima neke privilegije!!!!Bas ti je bez veze prijatelju taj tvoj post....razmisli
(:smijeh: (:smijeh: potpuno se slazem sa zzdado-m mislim NIDJE VEZE! Mislim da treba da uvedu rampe i naplate, ako je vec nastala anarhija u vezi parkinga i td...kao sto je to obicaj naseg mentaliteta...ali naravno da NE KLEPAJU PUNO NAROD i naravno da dobijes sve usluge(ciscenje parkinga i obezbedjenje) koje placas!!!!!!!!!!!!

ttk

Ne moxemo da promjenimo odluke oko cijena. Ali mozemo da trazimo da bude reda. Nokad vise ovako !!!!

zburkos

Quote from: zzdado on 02 November, 2009, 23:31:40
Kakve ba veze imaju ljudi sa mjestom boravka iz I. Sarajeva sa Jahorinom.Nije ti to cacevina nego OC za koji svi treba da platimo neku realnu cijenu kako parkinga tako i ostalih usluga.Borimo se da te cijene budu sto prihvatljivije a ne da neko ,odnekud ima neke privilegije!!!!Bas ti je bez veze prijatelju taj tvoj post....razmisli
Cuj kakve veze ima, jarane oni su tu odluku donjeli slagali se mi sa njom ili ne...... I po meni to je uredu ljudi dodju na sedam dana plate ulaz 5 maraka i za to vrjeme ima obezbjedjen parking ocisceno, sa tim sto bi ja u ovu cjenu ukljucio i osiguranje automobila.
    E a sta da sad radimo mi koji zivo u blizini Jahorine, Pale, Sarajave itd.  Znacili to da ja koji gore provedem mjesec-dva u jednoj sezoni da pladjam stalno ulaz 5 marka sto je mnogo???
I zato sam reko da mi koji zivimo na podrucju opstine kojoj pripada i Jahorina dobijemo odredjene beneficije povodom placanja, sto je po meni logicno ukoliko se uvedu rampe..

Big_DANE

moje mislljenje da bi trebalo da se naplacuje po danu..nema veze koliko ti auto stoji i koliko cesto dolazis! Svaki dan po 5KM..znaci i onaj koji dolazi na sedam dana bi platio 35KM...a i svi ostali koji bi dolazili na jedan, dva ...ili vec koliko dana!
Jeste malo bzvze slazem se za vas koji ste iz okoline ali mislim da se MORA TO IZORGANIZOVATI, CISTITI SNEG, NEKO OBEZBEDJENJE(KOJA KAMERA)....eventualno osiguranje najosnovnije..mislim da to imaju ovi sto dolaze sa strane ukljuceno u zelenoj karti!???

zzdado

"zburkos " ima za to jednostavno rjesenje.....uvede se sedmicni,mjesecni i sezonski parking i eto izadje te jeftinije nego one koji podjahkad navrate da uzivaju u carima skijanja.....zar nije tako posteno??Ima bolan za sve rjesenje samo se treba dogovoriti......najbitnije je da dnevni parking ne bude vise od 5 KM a dnevna karta za skijanje od 35 KM.

pinkpanter

Quote from: ttk on 03 November, 2009, 08:34:14
Ne moxemo da promjenimo odluke oko cijena. Ali mozemo da trazimo da bude reda. Nokad vise ovako !!!!
Ova fotografija je slikana prije dvije god.Prepoznao sam svoje skije u masi.:)Bila je guzva nema sta.
Nije se znalo ni ko pije ni ko placa,a "reda u redu" nije bilo.Pozdrv fotografu!
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

ttk

Quote from: pinkpanter on 03 November, 2009, 12:39:52
Quote from: ttk on 03 November, 2009, 08:34:14
Ne moxemo da promjenimo odluke oko cijena. Ali mozemo da trazimo da bude reda. Nokad vise ovako !!!!
Ova fotografija je slikana prije dvije god.Prepoznao sam svoje skije u masi.:)Bila je guzva nema sta.
Nije se znalo ni ko pije ni ko placa,a "reda u redu" nije bilo.Pozdrv fotografu!

Znaci ti si mo gazio po skijama!!!! 3:(
Nakon ovoga moja cerka je rekla da se nece vise skijati na Jahorini. Dolazi, jer voli planinu i posebno Jahorinu, ali skijanje.... >:(
Mislim da ce ove godine (nadam se) da promjeni misljenje. ;)

goghie

I can go with the Flow...

MarijaBB

Ovakva je guzva i uAustriji, i u Sloveniji, i uSrbiji...... Zavisi na kom dijelu ulaza ste. Ali, nekoliko puta smo mjerili vrijeme cekanja, i desavalo se na jahorini da smo cekali i 45 min!!!!!!!!!!! Sledis se, utrnu ti i guzovi i noge, a kad sjednem na klupu dvosjeda, na pola puta bi najradije iskakala. Kopaonik je odmah iza Jahorine ali nikad nismo duze od 20 min cekali.  I to je bilo svega nekoliko puta.