• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Noèni ®ivot

Started by markooo, 27 December, 2007, 13:07:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Simiki

Dolazim u utorak na dva dana na Jahorinu.

Zna li neko da li ima dobar party u noci utorak na srijedu. ::)

aner

KAKVO JE STANJE OVE GODINE STO SE TICE NOÆNOG ZIVOTA NA JAHORINI...©TA MI PREPORUÈUJETE...DOLAZIM 28.11.08 ZNACI U PETAK,KAKVO JE STANJE ZA TAJ VIKEND DA LI IMA IKO INFORMACIJU-HVALA

aner

Quote from: aner on 18 November, 2008, 23:35:55
KAKVO JE STANJE OVE GODINE STO SE TICE NOÆNOG ZIVOTA NA JAHORINI...©TA MI PREPORUÈUJETE...DOLAZIM 28.11.08 ZNACI U PETAK,KAKVO JE STANJE ZA TAJ VIKEND DA LI IMA IKO INFORMACIJU-HVALA
ZABORAVI NAVESTI,SA SMJESTAJEM SAM U TERMAGU....PA ONO DA NIJE DALEKO OD NJEGA(KAKO TO VEC IDE,KAD SE POPIJE I TO)

cos

evo jedan spot sto smo pravili u Lavini - Snjezna Kraljica , Jedan od najbolji lokala sto se tice nocnog zivota
Vladimir Varga bartender

http://www.youtube.com/watch?v=F9D65WDgurQ

dadot

lavina radi svako vece, muzika u zivo. pivo 4KM lav mali
Dnevna varijanta, i navece do ponoci, (nekada i duze) ekstra kafanica ROYAL, sa desne strane na ulici gdje put presijeca PRACU I OGORIJELICU 2.  Dobra rakija od kajsije, tocenog piva nema, mali jelen 3 KM. Muzika   YU ROCK, NARODNJACI.

Kafana sa najboljim enterijerom i atmosferom   KUMROVEC, na samoj stazi izmedju ZELjE I OLIMPIKA. Ugodjaj vrhunski sa pogledom na staze.  NAJJEFTINIJE   PIVO NA JAHORINI, VELIKO TOCENO 3KM ludzatobom:(( ludzatobom:(( :D    i sve to pored kamina
CORBA< SARMA< MEZA.                     MUZIKA, po zelji
Nazalost ne radi poslije ponoci.

STUDIO DI SOLE   NAVECE NIJE BILO NISTA ZADNJIH 7 DANA, IAKO SU NAJAVLJIVANE PROMOCIJE UZ HOSTESE.  KATASTROFA, MALI TOCENI TUBORG 4KM.     CASU VODE NE MOZES DOBITI.
aLI MOZDA BUDE BOLJE OVE SEDMICE JER SAM PRIMIJETIO DA SU DOSLI STUDENTI DIFA IZ BANJA LUKE :D

¹tiiki


stefi_89

ljudi stizemo gore u subotu rano ujutru... gde je najbolje uvece da izadjemo? lavina i kumrovec????

bananananan

Meni se provod na Jahi iskreno ne svidja...lokali su il bedni ili osrednji, a sto mi najvishe smeta je to sto nema nikakvog muzickog koncepta...vecj ona Srpska seoska diskoteka fazon, od svega po malo...
Inache slusam elektronsku muziku...i jako mi je zao sto nema barem jedan normalan d.j. na Jahi koji vrti u bilo kom klubu, prethodnih par godina izlazak je uvek lishen nekog muzickog koncepta...tako da cas slusas r/n/b, ondak krene neki haus pa mozete zamisliti kakav prelaz sa hausa ide na Ruslanu  (:smijeh: i naravno tu uleti neki dr.Iggy.... (:smijeh: "inspektori ispred ulaza sad me vrebaju, oci boje duge sad mi trebaju"  ;)

Jedan normalan dj bih nas spasao...posto ovako je stvarno jadara...i to zescja...a tek "gospoda" konobari u klubu (kafani) u podnozju Poljica, oni su posebna prica...probajte da na pocetku veceri da utvrdite sa vasim konobarom cene picja...ako vam to podje za rukom, mozda, ali samo mozda se probudite sutra sa jos love...
(a ne ko ja 2006. godine usao u taj "klub" razvalio se kao chep, a sutra ujutru sam se izracunao i skontao da je ekonomski (teoretski, matematicki, logicki) ne mogucje da se potroshi toliko para za jedno veche...a sutra su me konobari gledali sa nekim haha ha ha smeskom, eno ga onaj indianac  :bravo::( sto nam platio rezije za februar, kroz jedno veche  :bravo::( brao  (:smijeh: al dobro...ne zalim ni za chim, pogotovo ne za monetom )

ili (alternativa)

Posle staze svratite kod Duleta, uzmete litru kruske ili sta god je vecj na raspolaganju (i sta god da je, nije upitanju secjerusa vec prava domacja rakia) tush posle staze, neka masna klopica (nista previse naravno) pred 40% (ili oko 40%) alkohola, pustite svoju muziku, nalozite kamin....dalje znate...josh ako se konektujete sa nekim borderkama ili skijasicama na stazi tokom dana...eeejjj...pa kome trebaju klubovi...kad je u kucji krevet tako blizu  8)
jbg..

HeAd

pa pijes cjeli dan na stazi gdje ces jos i navece:)))
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

bananananan

Quote from: head on 15 February, 2009, 15:38:09
pa pijes cjeli dan na stazi gdje ces jos i navece:)))

Ne cugam na stazi...na stazi skijam...pravo da ti kazem i ne kontam ljude kad cugaju po stazi...nekako mi je to kao da potkradam od skijanja, bolje mi ovako trezan...
jbg..

harison

Docek nove godine, uz extra povoljnu cjenu 50€ dobijete slijedece:pecivo, hladnu platu, corbu, predjelo, salatu, glavno jelo, poslasticu, i 2 konzumacije pica, u hotelu Meèava je ostalo nekih 10-tak mjesta zato pozurite rezervisite jer za novu godinu Klub Meèava ima za vas jos jedno iznenadjenje muzika uzivo sa odlicnim odabirom pjesama i naravno neizbjezne vase muzicke zelje  :bravo::( :bravo::( :bravo::(


Bojan NS

Neæu biti tamo, ali mislim da je malo mnogo 50 €

Big_DANE

pa i jest i nije skupo...dobra ponuda...svega :D
Mozda koje pice vise, sta su se stisli...nova godina je...a kad se cirne...ono samo krene pa eto i zarade!!! :)

harison

al pazi 2 po 25€ podjelis obrok i ovako:

Osoba 1:pecivo, corbu, hladna plata,salata(zajedno), glavno jelo, pice 1
Osoba 2:pecivo, predjelo, hladna plata,salata(zajedno), poslastica, pice 2

P.S.
Ja sam jos nesto zaboravio ali ne mogu se sjetiti na brzinu sam i to u mozak zatefterijo...

Big_DANE

Quote from: bananananan on 15 February, 2009, 15:14:17
Meni se provod na Jahi iskreno ne svidja...lokali su il bedni ili osrednji, a sto mi najvishe smeta je to sto nema nikakvog muzickog koncepta...vecj ona Srpska seoska diskoteka fazon, od svega po malo...
Inache slusam elektronsku muziku...i jako mi je zao sto nema barem jedan normalan d.j. na Jahi koji vrti u bilo kom klubu, prethodnih par godina izlazak je uvek lishen nekog muzickog koncepta...tako da cas slusas r/n/b, ondak krene neki haus pa mozete zamisliti kakav prelaz sa hausa ide na Ruslanu  (:smijeh: i naravno tu uleti neki dr.Iggy.... (:smijeh: "inspektori ispred ulaza sad me vrebaju, oci boje duge sad mi trebaju"  ;)

Jedan normalan dj bih nas spasao...posto ovako je stvarno jadara...i to zescja...a tek "gospoda" konobari u klubu (kafani) u podnozju Poljica, oni su posebna prica...probajte da na pocetku veceri da utvrdite sa vasim konobarom cene picja...ako vam to podje za rukom, mozda, ali samo mozda se probudite sutra sa jos love...
(a ne ko ja 2006. godine usao u taj "klub" razvalio se kao chep, a sutra ujutru sam se izracunao i skontao da je ekonomski (teoretski, matematicki, logicki) ne mogucje da se potroshi toliko para za jedno veche...a sutra su me konobari gledali sa nekim haha ha ha smeskom, eno ga onaj indianac  :bravo::( sto nam platio rezije za februar, kroz jedno veche  :bravo::( brao  (:smijeh: al dobro...ne zalim ni za chim, pogotovo ne za monetom )

ili (alternativa)

Posle staze svratite kod Duleta, uzmete litru kruske ili sta god je vecj na raspolaganju (i sta god da je, nije upitanju secjerusa vec prava domacja rakia) tush posle staze, neka masna klopica (nista previse naravno) pred 40% (ili oko 40%) alkohola, pustite svoju muziku, nalozite kamin....dalje znate...josh ako se konektujete sa nekim borderkama ili skijasicama na stazi tokom dana...eeejjj...pa kome trebaju klubovi...kad je u kucji krevet tako blizu  8)

:bravo::( :bravo::( Slazem se 10000%!!!!!!!!!