• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Noèni ®ivot

Started by markooo, 27 December, 2007, 13:07:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lejla

Bicu u Bistrici ovaj vikend pa me zanima gdje se moze izaci petak/subota navece? Ima li ikakva kafana koja radi bar do 00h00?

DarkoN

Quote from: Lejla on 11 February, 2010, 08:54:58
Bicu u Bistrici ovaj vikend pa me zanima gdje se moze izaci petak/subota navece? Ima li ikakva kafana koja radi bar do 00h00?
malo iznad bistirice, preko puta onog srusenog hotela jahorina imas royal, ispod bistrice putem prema ogorjelici 2 imas lavinu. dosta od mene.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Lejla on 11 February, 2010, 08:54:58
Bicu u Bistrici ovaj vikend pa me zanima gdje se moze izaci petak/subota navece? Ima li ikakva kafana koja radi bar do 00h00?

Naravno odma neposredno od BISTIRCE nekih 3-4min. hoda nalazi se poznaci ROYAL koji radi tek od 22:00 :d hahaha sala , radi on citav dan i citavu noc.....
kako do njega doci?

Izadjete iz Bistrice---idete prema raskrsnici koja vodi jedan put prema Ogorjelici liftu, a drugi prema srusenom hotelu Jahorina (veliki hotel steta razvaljen je) i nasatvite hodati tom cestom nekih jos 50m i tu ste ispred ROYALA  :bravo::( EVO I SLIKICA


Ali i toplo preporucujemo Kolibu kod ACE...produzite pored royala jos nekih 400m samo cestom...slika :

Bojan NS

Koliko su Royal i Aco udaljeni od Poljica (ili ©atora)?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Stazom kuda idu motorne sanke (setalistem koje je osvjetljeno) nekih 20min dobrog hoda, autom te eto za 5min.....a ako si s podnozja Poljica pjeske ti teba 45min.ono opusteno....sve se treba probati pa koliko god da je daleko nece vas iznevjeriti  :bravo::(

mickeu

sta predlazete za neki nocno izlazak,a da je u blizini atomic-a ili satora?
da li je kod Peggy interesantnojer pre par godina kada sam poslednji put isao bilo je bas trulo...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: mickeu on 11 February, 2010, 21:01:47
sta predlazete za neki nocno izlazak,a da je u blizini atomic-a ili satora?
da li je kod Peggy interesantnojer pre par godina kada sam poslednji put isao bilo je bas trulo...

hmmm da sam na tvom mjestu prosetao bi do royala

ledeni

ima li gdej zive muzike -  narodne???
samo gasssss

minjon81

Pa Royal je Hare daleko od satora ako si bez kola!!!

vip-jahorina

kraticom kroz sumu. 5-10 minuta pjehe ravno od satora do royala  cr:)

Big_DANE

Quote from: minjon81 on 13 December, 2010, 13:50:13
Pa Royal je Hare daleko od satora ako si bez kola!!!

E Minjon...vidi se da nisi isla do royala tom marsutom....nije daleko...imas tako oko 15min...zavisi ako napada sneg...uff..kao prosle godine...palo 30cm novog snega kad smo gacali do royala! :)
Al zato ujutru u 8h nidje nikog CJELCA kolko oces :) mmmmmmmmmmmmmmmmm

vip-jahorina

ko je na sankama moze i za 2 minute doci  ;D

Big_DANE

Popenjes se do Pegija....tj. dokle ide ski lift na poljicama...onda predjes preko staze...kroz sumicu...izadjes na Ogorjelicu 2 ....i eto te... :)

minjon81

Pa nisam ni bila u Royalu,l a skontala sam kuda moze kroz sumu... Al nema veze kad se ne snadjem doci ce neko po mene... Jel tako?

vip-jahorina

Ako mi budu sanke ispravne, vozim te ja, u protivnom poturice hare ledja  anan