• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Noèni ®ivot

Started by markooo, 27 December, 2007, 13:07:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

neca

Quote from: dadot on 06 January, 2008, 02:59:00
a jebote ja samo pitao koliko je pivo

Naravno da je dozvoljeno popiti jedno dva piva za vrijeme voznje, ali alkoholisan totalno nikako.

I zna li ko cijene piva :'( :) :)
zavisno gdje i koje pivo pijes prosjecna je oko 3 KM?!

dadot

ha sjajno ako je prosjek 3 znaci ima ga i za manje od 2,5 KM ;D ;D

dadot

pa zar je moguce da je umro nocni zivot na jahorini, i niko ne pise nista :-X

vip-jahorina

gdje umro, ljudi sebi ne dolaze.
Klub Kristal (nasa najnovija preporuka)
Klub Lavina
Klub Peggy Poljice
Klub di Sole

treba li jos?

stara

Quote from: vip-jahorina on 15 January, 2008, 19:14:44
gdje umro, ljudi sebi ne dolaze.
Klub Kristal (nasa najnovija preporuka)
Klub Lavina
Klub Peggy Poljice
Klub di Sole

treba li jos?

u kojem dijelu je di Sole?

mrme

Club di Sole ti se nalazi na Poljicama,na samom dnu,objekat izmedju tanjirica i dvoseda.

mrme

Odlican ti je provod tamo,neces pogresiti ako tamo odes.

Onill

di sole plasacice i noc teskog bluda....uvjek sam tamo kupio ribe i onda na vrh jahorine gore je najhladnije da se masina ne pregrijava ;D

dadot

e ako je u di solu zuraja kao i predhodnih godina, uz klub pegi i taj novi u kristalu mislim da ce mi biti dovoljno, posto cu biti smjesten malo gore iznad kristala. Ostale necu ni posjetiti ovo je sasvim dovoljno, mislim zbog blizine mog smjestaja :D ;D

stara


mendo

da li je na jahorini dobar provod samo preko vikenda ili i radnim danom? Kako je u nedelju uveèe? Unaprijed hvala na odgovoru!

mrme

Nocni provod ti je dobar svaku noc,samo spremi para a provoda ces imati i previse.

Onill

Quote from: mendo on 19 January, 2008, 22:21:27
da li je na jahorini dobar provod samo preko vikenda ili i radnim danom? Kako je u nedelju uveèe? Unaprijed hvala na odgovoru!

haha...ovo je dobro....pa gore je svaki dan vikend nema gore ljudi da sutra idu na posao...samo skijanje i pijanka ;D

dadot

bio sam od 26.01.  -  02.02.  Pa i nije neki provod bog zna kakav. u subotu bilo sranje zivo, nigdje nikoga. U di solu sam bio kada je bio organizovan RNB party, katastrofa 45 muskaraca i dvije promoterke koje ne znaju sta promovisu. U pegiju su bile dve veceri do jaja pravi provod, kada je pjevala Ruzica Cavic. Opustajuce je u Dva Javora gdje je od 19-21. starogradska i zabavna muzika, treba ima glas boli glava, a tu sam zalutao slucajno sa rajom i jos nekim strancima jer smo posli u Lavinu i kazu nema muzike veceras neka bomba na palama eksplodirala.  i to je prica za sebe, ipak je ovo turisticki centar i ne moze se tek tako ophoditi prema gostima, koji su dosli radi provoda i koje ne interesuju lokalne stvari. Inace je muzike bilo u svim ostalim lokalima. jedva smo strancima objasnili razlog zasto nema muzike. A i ostalih dana je u Lavini bio cisti fenseraj.

Naravno ovo poredjenje je sa predhodnim godinama i povod u ovoj ocjenjujem kao najlosiji. Pravdaju ga sa losom grupom turista i manjim brojem ljudi. :(

Ipak bi se trebalo malo vise paznje posvetiti organizaciji  raznoraznih zabava na otvorenom i partija, te dovodjenju estradnih zvijezda. ;)

supra