• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Noèni ®ivot

Started by markooo, 27 December, 2007, 13:07:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alfa

Supra,mislim da je Dadot u principu u pravu.Nocni zivot ove godine je poprilicno los i nista novoga se ne desava.Klasika kao i svake godine i stvarno mi je zao sto neko malo ne pokrene neke promocije,zurke na otvorenom,neka takmicenja i slicno.
Ja sam bio sa dobrom ekipom,cekao godinu dana na skijanje pa nisam hteo dozvoliti da mi bilo sta pokvari odmor.Kada nije bilo previse interesantno po lokalima mi smo sami pravili zurke u i ispred vikendice a po broju ljudi koji su nam se prikljucili vidim da i drugima nedostaje malo bolji nocni zivot.nije lose ali moze i mora mnogo bolje ;D

supra


alfa


alfa

ima i onih...
KO RANO RANI DVE KRUSKE ZGRABI
JEDNA KRUSKA I MENI SE CINI PROLECE
KRUSKA ILI KRUSKA PITANJE JE SAD
KO TEBE KRUSKOM TI NJEGA SA DVE
BOLJE KRUSKA U RUCI NEGO PIVO NA GRANI
ZA SVE SE NAVIJA SAMO SE KRUSKA VOLI
;D ;D ;D

dadot

ma naravno da je bilo dosta dobrih stvari, samo sam skrenuo paznju na one malo losije, i mislim da bi svi trebali pricati puno vise o onim negativnijim stvarima(pozitivna kritika) kako bi se stvari promijenile na bolje u buducnosi. Bilo je meni vise nego dobro , pa nas 15 kako moze biti lose. Kako sam i najavljivao, jedan dan se kuvao kotlic od divljaci, peklo se prase, kuvao se pasulj sa koljenicama, popilo se bruka piva i rakije... :D  ipak vecina nije bila u mogucnosti da sebi priusti ovakve stvari i potrazili su provod  u klubovima >:(

eto mene opet pocetkom marta, bice snijega, pa opet sleece zime. ;D ;D

gagi

Quote from: dadot on 04 February, 2008, 18:21:28
ma naravno da je bilo dosta dobrih stvari, samo sam skrenuo paznju na one malo losije, i mislim da bi svi trebali pricati puno vise o onim negativnijim stvarima(pozitivna kritika) kako bi se stvari promijenile na bolje u buducnosi. Bilo je meni vise nego dobro , pa nas 15 kako moze biti lose. Kako sam i najavljivao, jedan dan se kuvao kotlic od divljaci, peklo se prase, kuvao se pasulj sa koljenicama, popilo se bruka piva i rakije... :D  ipak vecina nije bila u mogucnosti da sebi priusti ovakve stvari i potrazili su provod  u klubovima >:(

eto mene opet pocetkom marta, bice snijega, pa opet sleece zime. ;D ;D
MO®E LI SE ZAKAZATI JEDNO VENÈANJE U MARTU...

[prilog je obrisao administrator]

supra


dadot

gagi imas odlicnu memoriju, sjajno sjajno sjajno. Naravno da moze :-*

supra

OHO HOOOOO KO SE TO ®ENI????

gagi

MA IMA NEKIH KANDIDATA... :-[

supra


dadot

ej supra supra ne mozes takve stvari zaboravljati

gagi


alfa

Quote from: dadot on 04 February, 2008, 18:50:26
ej supra supra ne mozes takve stvari zaboravljati
Supra je zaljubljen pa mu je oprosteno ;D

¹tiiki