• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja zatvorene dvorane na Jahorini

Started by vip-jahorina, 14 February, 2010, 16:12:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 14 February, 2010, 17:15:15
ma naravno, ali ajmo ostati u finansijskim granicama koje imamo. jedan veliki welness je dio buduceg projekta jahorine. Mozda kao neki koncesijski dio, ali u svakom slucaju TERME i WELNESS
Bazen na otvorenom je po meni sad tesko provuci, tako da bi njega svrstao u ovu pricu iz gornje recenice.
mislim da mozemo progurati ovo oko dvorane i bilo bi steta ispustiti to.
slijedece prijedloge imamo:
- Dvorana
- Snow Park

super, nek' se nesto pozitivno desava, svaka cast na ideji! onda svi razglasimo raji i pravimo business!
jesi se ti cuo s Majom ikad glede onog?

otrov

klizanje na ledu zimi u navedenoj dvorani
salon igara
vrtic
prodavnica za iznajmljivanje zelenih flasha kad je jaka magla
i jos mnogo toga
share it with friend or two

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 14 February, 2010, 17:15:15
ma naravno, ali ajmo ostati u finansijskim granicama koje imamo. jedan veliki welness je dio buduceg projekta jahorine. Mozda kao neki koncesijski dio, ali u svakom slucaju TERME i WELNESS
Bazen na otvorenom je po meni sad tesko provuci, tako da bi njega svrstao u ovu pricu iz gornje recenice.
mislim da mozemo progurati ovo oko dvorane i bilo bi steta ispustiti to.
slijedece prijedloge imamo:
- Dvorana
- Snow Park

TO BI SE OPUSTENO MOGLO SREDITI DO SLEDECE GODINE!!!! VRLO LAKO!!! NADAM SE DA CE VAM OPSTINA PALE IZACI U SUSRET!!!
GDE BI SMESTILI TU HALU!?!?!

SNOWPARK JE ITEKAKO POTREBAN >>> ULAGANJA SU MINIMALNA >>> JAHA BI DOBILA +10-20% TURISTA (bordera) VISE!!!!
HARETA ZA GLAVNOG IDEJNOG PLANERA U VEZI SNOWPARK-a!!!!

Tomba s

Zaista bi dobro dosao centar za relaksaciju masaza , basket ,stoni tenis .
A sto se tice hale tu su TKZ BALON HALE.mislim da su oko 10000 eura velicine 23x50 m .
A zaista ljudi ima iz cele bivse velike nam zemlje.Odlicno je.

BOJAN-BG

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 14 February, 2010, 18:02:31
Quote from: vip-jahorina on 14 February, 2010, 17:15:15
ma naravno, ali ajmo ostati u finansijskim granicama koje imamo. jedan veliki welness je dio buduceg projekta jahorine. Mozda kao neki koncesijski dio, ali u svakom slucaju TERME i WELNESS
Bazen na otvorenom je po meni sad tesko provuci, tako da bi njega svrstao u ovu pricu iz gornje recenice.
mislim da mozemo progurati ovo oko dvorane i bilo bi steta ispustiti to.
slijedece prijedloge imamo:
- Dvorana
- Snow Park

TO BI SE OPUSTENO MOGLO SREDITI DO SLEDECE GODINE!!!! VRLO LAKO!!! NADAM SE DA CE VAM OPSTINA PALE IZACI U SUSRET!!!
GDE BI SMESTILI TU HALU!?!?!

SNOWPARK JE ITEKAKO POTREBAN >>> ULAGANJA SU MINIMALNA >>> JAHA BI DOBILA +10-20% TURISTA (bordera) VISE!!!!
HARETA ZA GLAVNOG IDEJNOG PLANERA U VEZI SNOWPARK-a!!!!

dosta je dane bordera pobise danas sve po stazi  devil:( devil:( devil:(

Big_DANE

UFFFFFFF...SALON IGARA ITEKAKO POTREBAN!!! BILIJAR, PIKADO, STONI FUDBAL, AUTOMATI-voznja auta pucacine za decu....
VRTIC > IGRALISTE ZA DECU...ONE VELIKE ZAJEBANCIJE NA NADUVAVANJE..DVORCI I TAKO TO..GDE BI DECA MOGLA DA SKACU!!!!
KLIZALISTE BI BILO STVARNO SIK !!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Pa BOKI kad ne znaju da skijaju ljudi...samo udri PLUG DO DNA!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STAZE ZA POCETNIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BOJAN-BG

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 14 February, 2010, 18:05:32
Pa BOKI kad ne znaju da skijaju ljudi...samo udri PLUG DO DNA!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STAZE ZA POCETNIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dane danas su leteli na glavacke ti iskusni borderi kolko dobro znaju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 14 February, 2010, 18:08:08
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 14 February, 2010, 18:05:32
Pa BOKI kad ne znaju da skijaju ljudi...samo udri PLUG DO DNA!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STAZE ZA POCETNIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dane danas su leteli na glavacke ti iskusni borderi kolko dobro znaju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Onda nisu iskusni :P  ZNAS TI KAKO HARE VOZI!!! eeeee... :)

brera


umjetnik

Problem parkiranja je, po meni, problem broj 1!!!

midwest

Ako gledamo sugestije i za ljeto i za zimu, karting mozda ne bi bio losa ideja.... Karting staza se lako ljeti postavi na odgovarajucoj betonsko/asfaltnoj podlozi, dok bi za zimu trebala karting dvorana (cini mi se da Ljubljana ima neku varijantu). A karting dvorana moze biti u nekoj od podrumskih etaza sportske dvorane.

vip-jahorina

@umjetnik
Parking je relativan problem. Po meni, ima dosta parking mjesta na Jahorini, koji su isto tako dobro rasporedjeni. Usko grlo je naselje Sator. O tome cemo drugi put.
Mislim da je potrebna "modernizacija", ali to se postize veoma lako: davanje koncesije na podzemnu garazu.


@midwest
mislim karting je mala nepoznanica kod nas, tako da tu ideju ne bismo bas mogli "progurati". Mada je veoma dobra opcija za naredne godine, te je trebamo imati u vidu.
Mislim da bismo na tom polju mogli dosta napraviti, pa neka karting turnir, za vasu informaciju ©umaher (Micheal Schumacher) ima svoj karting centar pored Kelna u Njemackoj, gdje cesto odem na "izivljavanje".

DarkoN

ljudi bez uvrede ali otisli ste siroko. mislim da treba gledati malo realnije. nemoze sve i nemoze odmah. mislim da je za pocetak odlicna ideja da se napravi dvorana koja ce ljeti da sluzi za pripreme sportista a zimi da bude ledena dvorana za klizanje. nesto kao zetra(ne govorim o velicini). mislim da bi se na taj nacin privuklo jos turista. kako zimi tako i ljeti. u svakom slucaju odlicna ideja.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...