• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vila/Hotel Lucic

Started by srdjanbl, 12 January, 2008, 17:23:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

srdjanbl

Dolazimo tamo u februaru,prvi put, pa me interesuje da li je neko imao iskustva sa "Lucic"-ima?

zum

nit je hotel nit je vila, nego sobe i apartmancici. kako je unutra ne znam, tek je prije 10tak dana zavrsio. imas slika nekih?

dadot

da li se ti novi apartmani lucic nalaze odmah iznad Kristala, i ako ima neko nekakvu sliku da postavi

safetbeg


vip-jahorina

koliko se sjecam, vi ste nas stari gost, pa onda jos mi sladje kad vam je lijepo bilo....
prenjecemo to ljudima u pansionu lucic

osim toga, nadam se da ste mogli bar ovih zadnjih par dana skijati i zao mi je sto niste u ovom terminu jer kao sto se vidi, zatrpava nas snijeg....

ali, nadam se da se vidim i dogodine ... imate od nas jednu rakiju, domacu :)

pozdrav tuzli!!!!

dadot

kao sto mozete gore vidjeti, prosle godine sam se raspitivao za pansion Lucic. Posto nije bio postavljen sajt sa podacima pansiona.
I ipak se odlucio da sa jos 20 priatelja iz Banja Luke dodjemo krajem februara. Mi smo zakupili komplet objekat, i nismo se pokajali ni malo.
Ovo sto je safetbeg napisao zaista je istina sve. podatke o smjestaju mozete naci u VIP ponudi, i u potpunosti su tacni.
naravno da treba pohvaliti i konobara Nesu. Kralj je pravi. Posto smo svi mladji ljudi covjek nas je znao trpjeti i sluziti do 4 ujutro, pa opet od pola 8 dorucak ;D 
Hrana ekstra, dorucak po zelji, vecera po zelji.
popust za iznajmljivanje ski opreme u Rajskoj dolini, i preporuka je da se oprema ostavlja negdje na stazi u rentalu, posto prilikom spustanja iz apartmana( slabiji skijasi) do staze, mogu naletjeti na automobile....paaa :'(
Sobe konforne, tv u boji, satelit, uvijek topla voda, telefon.
Previse je vruce tako da smo uvijek drzali otvorene prozore ::)
Obezbijedjen je i parking.

prije nas su bili neki madjari, i oni su bili odusevljeni

Za manju djecu  i nema nekih dodatnih sadrzaja i posebnih igraonica.
Pozdrav za VLADU                 dado topic

eto me u drugoj turi u martu opet 8)

mijat


Bojan NS


HeAd

neko je tebe dobro izradio....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

@mijat

milsim da su te uhvatili na foru. to nema veze sa licnom ili pasosem, nego te vjerovatno pitao gdje si bio, koliko dugo i onda mu pade na pamet prijava boravka i hopa 300 km....

u principu moras biti prijavljen ako se zadrzavas u BiH duze od 24 ili 48 sati (ne znam vise na pamet).

boravisna taxa se placa na licu mjesta i mislim da je suludo traziti da se plati unaprijed. i ponavljam: svaki gost mora biti prijavljen i dobiti jedan karton od vlasnika objeta da je bio prijavljen. inace policija u bilo kojem dijelu BiH ima pravo da te pita za boravak i potvrdu. Kao gost morate trazit prijavu od vlasnika jer mozete imati ovakvih problema


ovo za lucica: staze je odmah kroz zelenilo, 20-30m (nije ni suma niti su stabla nego neko zelenilo) i treba ga samo probiti, sto cu posavjetovati vladu i da uradi.
inace je to ok i povoljan smjestaj.

Bojan NS


vip-jahorina

potvrdu o boravku - tj. potvrdu o placenoj boravisnoj taksi ....
kad to imate, ne mogu vam glupe kazne naplacivati

a na licnu slobodno preko grane (a neskodi i pasos ponijeti). ja idem sa licnom vec godinama bih-srbija-cg-hrvatska i nikad nije bilo problema.

mijat


lola

Dali su sobe s balkonom u Luæiæ pansion ili samo prozori??

snjezana