• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

KOP sezona 2012/13

Started by mijat, 23 October, 2012, 07:08:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


Bojan NS


raca

Digli su cjene ove godine.

Gondola ce biti samo ako je opstina Brus napravi, da postoji gondola, onda bi smjestaj u Brzecoj bio jednako atraktivan kao i centar Kopaonika, tako da nekim ljudima to ne odgovara.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

mijat


raca

Ne znam kakve ce biti cjene ski pasa, ali su digli cjene smjestaja. Zivo me interesuje kakva ce biti popunjenost, ako bude sve puno samo cu da kazem, svaka cast.  8)) Jedna dobra sezona i svima apetiti porasli. Za neke apartmane od prosle godine sam se raspitivao, i prosle godine u istom terminu bili su 50 evra, ove godine 75.  8)) anan
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

borisBP


raca

Jedino Krcmar mi djeluje da je na listi prioriteta, a ovo ostalo izgleda da ih svrbi novac. Gondola bi mogla da se zamjeni za ostale stavke i novcano i po vaznosti, ali kao sto vec ranije rekoh, taj film skoro nece se gledati na Kopaoniku :)
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

raca

http://www.infokop.net/images/stories/cenovnici/2013/cenovnik_sezona_2012-13_kopaonik.pdf

Dobra prilika za Jahorinu i za druge ski centre. 30 jura dnevni ski pas... :), blize se cjene najvecim ski centrima u evropi.  :X
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Bojan NS


raca

Pa ono dodaj sve po malo, ove godine u prosjeku kad sam stavio na papir, Kop ce biti skuplji za 20 %. Npr. sto te je kostalo 400 evra sve ukupno, sad ce biti 500.

Sad na otvaranju ski sezone, isti paket u grandu koji je kostao prosle godine 160 evra sad je 200.

Vjerovatno ce biti popusta, ali ne vjerujem prije marta.

Uporedicu ove godine sa Austrijom, imacu prilike da obidjem par centara tamo i manjih i vecih pa cu da vidim koliko je odnos cjena/ponuda.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Bojan NS


brera

 ideea:( Da se Mijat i ja "ubacimo" meðu studentice. anan

Bojan NS


brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Zar postoji neka ®ikina dinastija, kad su u mladim godinama, npr. ko Mijat i ja??? ideea:(  8))

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.