• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija u Snegu

Started by skiDeki, 02 December, 2010, 18:48:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nichifor


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

OVAJ UZITAK PROPUSTITI ...NEMA ©ANSE


a tek ovaj


(L) SNOW PARK (L)

Nichifor


Nichifor


Big_DANE

Ma nema sanse.... PROBAJ TI ZAHARIJE BORD!!!!! DACEMO TI JEDAN DA GA RAZVALIS!!!!!!  ludzatobom:(( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Djes Deki...kako je!? Odakle ti tako kasno!? Garant si neku birtiju ili neku zensku pospremio!???  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ......


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Big_DANE

Upalite RADIO JAHORINSKI......ideeeeeeeeeeeeee DA MI JE BITI MORSKI PAS!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Nichifor


minjon81

De si Dane?
Zaharije, jesi video divne skije...
Prosle godine kada sam skijala sa Bajom i kada odemo na kafu on moje skije unese, kaze jbg predobre su da bi rizikovali da ostanu napolju...
A lik na liftu Poljice uvek kaze evo je cura sa najboljim skijama na Jajorini...
Sto je najbolje, nisu mi u vlasnistvu a rentirala sam nevozene.... hihihi! Nove!
Kad ti ortak drzi rentu...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

kakvo njesra sezonska samo sto se nije isprintala.... snijega nigdje na vidiku  3:( jao ako do 01.januara ne bude ok mozda se predomislim pa prodam sezonsku  (:smijeh: (:smijeh:

minjon81

ionako je dugujes VIPu! hihihih

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Kad' se babo vrati kuci pijan, on napravi uvijek neki zijan ooo :o ooo babo, babo, oooo ma mojne babo...
Kad se babo kuci vrati prvo malo popije, ko mu proba na put stati stos u glavu dobije  3:(

Big_DANE

Quote from: harison on 03 December, 2010, 01:27:39
kakvo njesra sezonska samo sto se nije isprintala.... snijega nigdje na vidiku  3:( jao ako do 01.januara ne bude ok mozda se predomislim pa prodam sezonsku  (:smijeh: (:smijeh:

Da da da...ti da prodas sezonsku!!!!???? NEMA SANSE!!!!!! :P

Evo me NjonMI....malo ja i hare slusamo radio....dajte neke ZELJE!!!!! :D

minjon81

Drugari, uzivajte, odo da malo dremnem (sto ne znaci da necu da se vratim), al da se odjavim,a  vi uzivajte!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

da i ja jos malo i lagano  sleep:( sleep:( sleep:( jos sutra posao kako volim petak  ludzatobom:((