• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Predlozi za pobolj¹anje usluga na Jahorini naredne sezone

Started by sasav, 11 October, 2007, 20:32:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



mrme

Pustiti stalno sve zice da rade,da ne bi dolazilo do guzve ,pogotovo vikendom.A sto se tice ovih topova mislim da je tu najveci problem vodosnabdevanje,jer koriscenje topova zahteva mnogo vode.Poz do skorog vidjenja.

mrme

I da se bolje resi kupovina ski pasa,da se na kasama ne ceka po sat vremena.


supra

Jedini smo u Evropi, a mozda i u Svijetu, gde su oficijalni web sajtovi dostupni samo kada gazde Hotela zele da su dostupni! Trenutni slucaj je sa Hotelom Dva Javora www.dvajavora.com/index.htm prosle godine bio je sa Hotelom Kristal http://www.kristal-jahorina.com/ tog istog ove godine vise i nema (mislim na web sajt) Hotel postoji, valjda.
Cini mi se da vise od pola Hotela na Jahorini nema svoj uficijalni web sajt, sramota je to, to je Jahorina, a oni prozor u svijet zatvorili!!!


Onill

dovoljno je da samo puste sve zice u rad....i da oni traktoristi prave stazu celu noc, a ne samo od 17-19h....secem se prije na bjelasnici skijasi izlaze na stazu, a oni idu u garaze...to je bilo pre rata...


shaolin_master

 Za pocetak odgovorno i profesionalno obeleziti staze. Svi znamo kako je kada se spusti magla, ne poznaju svi planinu.  Nije tesko a ni skupo.

alfa

Mene interesuje da li postoji mogucnost(ako je neko za to zaduzen) da se put koji vodi kroz naselje Sator cisti.Naime,svake godine put je zaledjen i neociscen i pravo je umece doci do vrha(narocito poslednjih 100-150 metara).Mnogi od nas bi se uvece i spustili negde u provod ili na neku fenomenalnu klopu ali kako je povratak prava lutrija ostajemo u vikendicama.Cesto smo uzimali i taxi ali nekada ih jednostavno nema a povratak gore posle dobrog provoda je evociranje uspomena na Igmanski mars.To su mozda sitnice koje bi nam sigurno mnogo znacile i ucinile odmor prijatnijim a siguran sam da bi i veliki broj ugostiteljskih objekata imao koristi.Veliki pozdrav svima i vidimo se uskoro gore...


alfa

Resenje tog problema bi stvarno mnogo znacilo svim gostima u naselju Sator jer sam ovo predhodno napisao iz licnog ali i iz razgovora sa mnogim gostima gore.Mozda bi i stara dobra metoda kaznjavanja nepropisno parkiranih auta urodila plodom ali to vec zavisi od drugih.

Procitao sam ovde dosta primedbi na odrzavanje staza i mogu reci ako je pre dve godine i bilo malo losije odrzavanje prosle su me prijatno iznenadili i sa onako malo snega staze su bile odrzavane i pripremljene maximalno koliko je to bilo izvodljivo.Mozda bi samo trebalo malo bolje oznaciti staze jer sam prosle godine cim padne magla vidjao dosta izgubljenih skijasa ali verujem da ce se i to ispraviti vec ove sezone.

Hteo bi i jos jednom da iskoristim priliku i da se zahvalim pre svega VIP-ovcima na pravovremenom izvestavanju i pomoci kao i svima koji su delili svoje informacije i zapazanja na ovom sajtu.Veliki pozdrav...


Rude Boy

izbjegavati odnosno opustiti upotrebu rijeèi "otprilike" !  ::)

vip-jahorina

Quote from: Rude Boy on 08 November, 2007, 10:24:43
izbjegavati odnosno opustiti upotrebu rijeèi "otprilike" ! ::)

nisam siguran sta mislis....

Quote from: alfa on 07 November, 2007, 10:33:34
...Mozda bi samo trebalo malo bolje oznaciti staze jer sam prosle godine cim padne magla vidjao dosta izgubljenih skijasa ali verujem da ce se i to ispraviti vec ove sezone....

O ovome cemo u svakom slucaju obavjetiti zaduzene za to ....

@alfa
Hvala na pohvalama ;D